Deniz Temalı Minecraft Konu Tasarımı

Unknownloce

Dare Desu Ka?
En iyi cevaplar
2
116474

Selam millet! Boş zamanımda yaptığım bir tasarımı sizlere gösterip, eleştirilerinizi almak istiyorum.
Discord: Unknownloce#5034
Behancem: Behance

Böyle bir sunucu veya site yoktur.

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle tasarımları yapabilmemiz için püf noktaları verdiğiniz bir konu açarsanız sevinirim. Gerçekten çok güzel tasarım olmuş.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle tasarımları yapabilmemiz için püf noktaları verdiğiniz bir konu açarsanız sevinirim. Gerçekten çok güzel tasarım olmuş.

Ona ait bir tasarım değil, internetten alıntılayıp düzeltme ile oluşturulmuş yine de yapıyor bişeyler.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Haha hiç güleceğim yoktu :yıkıl:Alıntı yaptığım yerleri at bakalım. Çekemeyenler başladı bile..

Önceden zaten banlanmıştın sen forum geriye alınınca kurtuldun. Alıntı olduğunu sende gayet iyi biliyorsun.

Unknownloce

Dare Desu Ka?
En iyi cevaplar
2
Önceden zaten banlanmıştın sen forum geriye alınınca kurtuldun. Alıntı olduğunu sende gayet iyi biliyorsun.
Forum Gamer'da daha önceden hiçbir ban kaydım bulunmuyor. Bunu yetkiliyede sorabilirsin site yöneticisine sorabilirsin. Alıntı yerlere gelelim. Bende alıntı olduğumu biliyorsam teker teker eğer alıntı yaptıysam, altıntı yaptığımın yerlerini istiyorum ss veya link hiç farketmez. Çekemezlikten başka hiçbir şeysiniz.