Dertliyim

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Ben bir server'da adminlik yapıyordum.Fakat bi süre sonra morelimde bozuktu kafa dağıtmak için yan çar açtım biraz item verdim bunu öğrenen kurucu arkadaş beni vaftiz etti.Adminlik artık umrumda değilde arkadaşım artık sana güvenmicem diyor sizce bi yolu yokmudur barışmazmı.Yada güvenini geri kazanamazmıyım.Kurucu arkadaşın yerinde siz olsaydınız ne yapardınız

NOT:Çok Pişmanı.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çek bi mcsg düzelir.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben anlamadım bidaha anlatsana

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
İşte Ben Bu Yüzden OP Dan Büyük Yetkiyi Vip Görüyorum :D Eline Birkaç Perm Geçip Oyun Yerine Yönetime Geçince Sunucunun Güzelliğini Anlıyamıyorsun O Zevki Alamıyorsun :S
Ne OP ve Admin Ne Moderator Yaşaşın Beleş Tag SkyLord <3

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Aslında bana sordu vip olmakmı istersin Admin'mi ben adminliği seçtim serverde hafta içi günde 4-5 haftasonu 7-8 saat geçirince sıktı. Sizce kurucu arkadaş affedermi diye sordum :(

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mangaddp '*'
kurucuyu banla gg

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Ben banlıyım zaten şu an o onemli değilde :) affedermi onu soruom[DOUBLEPOST=1418496105,1418495811][/DOUBLEPOST]neyse affetmiyeceği için forumu ve oyunu bırakıyorum zaten herkese iyi forumlar...

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence oyunu bırakma. zaten gerçek bi arkadaşsa affedicektir. sen yine de özür dile

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
BANA SÖZ VERME. GÜVEN VER! Kİ SÖZ VERMENE GEREK KALMASIN.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Yanlış bir şey yaptım...Ama benim asıl amacım oyunu fazla bilmiyen ve hilelere karşı oyun oynamayan yeni oyuncuları hilelere karşı zor durumda olan vipleri klana toplayıp onlar için bi arkadaş ortamı oluşturmaktı niyetim dediğim gibi sadece hile kullanan 12 yaşındaki çocukların lafıyla beni ıskartaya çıkarttın.Ayrıca söylemiştim oyunculara set vermedim-edit basmadım-diğer oyuncuları rahatsız etmiyeceğimi zaten biliyorsun ben gerçekten senin serverinin daha ileriye taşınması için saatlerce ilgileniyordum. Not:Knk,Hacım vs. derken ciddiymidin bilmiyorum ama ben ciddiydim ben olsaydım hemen böyle yapmazdım sebebini filan sorardım... Özür Dilerim sonuna kadar haklısın