Desem Ki 10 Adet Minecraft Sunucusu Dağıtıyorum?

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AR-GE (araştırma-geliştirme) aşaması için tam "10" adet Minecraft sunucusu dağıtıyoruz!

Minecraft sunucu satışlarına başlayacak olan firmamız, açık tespit etmek için tam 10 adet 1 gb ram ile birlikte sunucuyu ücretsiz sağlıyor.
AR-GE çalışması boyunca sunucunuzu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik AR-GE çalışması bittikten sonra tam 2 ay daha sunucunuzu ücretsiz şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

ŞARTNAME

AR-GE sürecinde, sunucu talep ettikten sonra, bizimle iletişimi kesmiş, veya iletişim kurmayı reddetmiş kişilerin sunucuları iptal edilecektir.
AR-GE Sürecinde, sistem açığı bildirmeyen veya sistem açığını kendi menfaatler doğrultusunda kullanan üyelerin sunucuları iptal edilecektir.
AR-GE Sürecinde, sağlamış olduğumuz ürün veya hizmetler ile alakalı illegal bir durum yaşandığı veya yaşanacağı riski taşıyan kullanıcıların sunucuları iptal edilecektir.
AR-GE Sürecinde, firma sunucu üye veya üyelerin sunucularını istediği zaman kapatma yetkisine sahiptir.

Katılmak için bana Skype üzerinden mesaj göndermeniz yeterlidir. Unutmayın 10 kişi ile sınırlı!

Hepinize iyi forumlar!

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 GB ram ile sunucuyu kurmaya değmez bi 4 GB verseniz o sunucuya oyuncuları doldursak hem açıkları bildirsek daha güzel olur ve daha çok talep olr.​

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1 GB ram ile sunucuyu kurmaya değmez bi 4 GB verseniz o sunucuya oyuncuları doldursak hem açıkları bildirsek daha güzel olur ve daha çok talep olr.​
Siz olaya kendi açınızdan bakıyorsunuz, biz kendi açımızdan. Sunucuyu test etmek için oyuncuya ihtiyacınız yok.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Ben Plugin Ve Skriptleri Buraya Yükliyip Ayarlayıp Kontrolünü Sağlayabilirim
Bunun İçin İhtiyacım Olabilir 10 Kişi Sınırı Dolmadıysa Skypeden İstek Attım.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
mantıklı gibi sadece konu için biraz gecikmiş iniz çoğu sunucu haziranda yani birkaç hafta içerisinde açılacak. Yinede birilerinin işini görür.