DestanCraft.Nitrado.Net | 1.7-1.8 | Hayatta Kalma Sunucu | +90 | TAKIMLAR| IPEKSI | AKTİF! | 3.Gün

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Biz yaşadığımız dünya ile yetinemeyip kendi dünyasını yapmak isteyen bir ekibiz. Alanlarında bilgili ve tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz ,
hayatta kalma modunda en iyi ve kaliteli sunucuyu ortaya koymak için her gün bir "BLOK" daha fazla çalışmaktadır.
Umarız siz değerli oyuncularımızın memnun kalacağı
bir dünya ortaya koymayı başarabiliriz.
Uğruna zaman harcadığımız bu dünyaya sizin de şekil vermeniz için sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Keyifli oyunlar dileriz.

Sunucumuzda Cakma Lobi Bulunmaktadır!
Cakma Lobi Ram: 3 Gb
Ana Sunucu Ram: 10Gb
Slot : 125
Sürüm: 1.7-1.8
Hosting: Nitrado
Rekor: 95
Lokasyon: Türkiye
Acılıs Tarihi: 25.01.2017 Saat: 13.00

- 9 Adet Rutbe Vardır.

- Xp Saklama Vardır.

- /Yetkililer Komutuyla Yetkilileri Görme.

- Top 10 Listesi(En Cok Oldurenler)

- Demir-Altın Cevherlerini Kazınca Direk Altın Ve Demir Verme
- En Guncel Surum TimberMod Daha Fazla Elma Dusuyor
- Kafa Dusme Oranı 100%
- İpeksi İle Spawner Alabilme
- /cuzdan İle Paranıza Bakma
- Meslekler
- Acık Artırma
- Team Plugini
- Kelime Oyunu
- Sanal Market Plugini
- Ve Birçok Özellik Sunucumuzda
- Gun Gectikce Gelisecek Olan Survival Serverimize Davetlisiniz :D

- Ayrımcılık/Dıslama Yasaktır.
- Irkcılık Yapmak Kesinlikle Yasaktır.
- Kufur Kesinlikle Yasaktır.
- Reklam Yapmak Kesinlikle Yasaktır.
- Yetkililerden Eşya Para İstemek Yasaktır.
- Hile Kullanmak Yasaktır.
- Birinin Evine Sethome Cekmek Yasaktır.
- Sunucumuzda /tpa Tuzağı Yasaktır.
- Kurallara Uyduğunuz Takdirde Herkese İyi Bir Server Vericeksiniz.

Kurucu: YusufDC

Kurucu: TRMehmeTR

CAKMA LOBİ

SPAWN

BALIKCI

HAPİSHANE

KOYLU TAKAS

MARKET

AVCI

ORMAN

Sunucu Aktiftir Hic Bir Sıkıntı Yoktur Aramiza Katilmayi Unutma !​

Son düzenleme:

CLGNTURK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oncelikle İyi Forumlar Yusuf Sunucu Guzel Görünüyor Konu Duzenin Harika Hosuma Gitti Grafikerin Kimse Guzel Yapmıs Ayrıca Maplar Hosuma Gitti Bu Arada benim Skinimi Kullanman Beni Sevindirdi İnsallah Basarılı Olursunuz Acılısa Gelicem Başarılar!
10/8

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oncelikle İyi Forumlar Yusuf Sunucu Guzel Görünüyor Konu Duzenin Harika Hosuma Gitti Grafikerin Kimse Guzel Yapmıs Ayrıca Maplar Hosuma Gitti Bu Arada benim Skinimi Kullanman Beni Sevindirdi İnsallah Basarılı Olursunuz Acılısa Gelicem Başarılar!
10/8
Aykut Değerli Yorumun İçin Teşekkürler Yorumun Beni Sevindirdi İnşallah Başarılı Olucağız Acılısa Bekleriz İyi Forumlar :)

AlsancakSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yusufcum meraba konun güzel server göründüğü gibi çok başaarılı 1.7 - 1.8 Olmasına rahmen güzel sunucu hazırlamışsın tebrik ederim. Başarılarını hep boyle ilerlet . Açılısa geliceğim İYİ FORUMLAR :D:D

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vip fiyatlarını ögrenebilirmiyim ?

ResimliÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Güzele Benziyor Yarın Tam Saatinde Oradayım... Fakat Bir Konu Varki Orman Çok Fazla Göze Batıyor Rahat PvP atabileceğimiz yerler olm alıydı bence yani göze batmayan bir yer...

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Güzele Benziyor Yarın Tam Saatinde Oradayım... Fakat Bir Konu Varki Orman Çok Fazla Göze Batıyor Rahat PvP atabileceğimiz yerler olm alıydı bence yani göze batmayan bir yer...
Yorumunuz İcin Tesekkurler Orman Mapimiz Degisme İhtimali Var Ama Yeni Orman Yapilana Kadar Suanlik Bu Orman Mapiyla İdare Etmeliyiz İyi Forumlar!

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yukarıdaki kişiler bot mu ? Ayrıca konu düzeni ve sunucu güzele benziyor daha puanlama yapmayacağım.Çünkü bana üstekiler bot gibi geldi

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Demek İstediginiz Seyi Anlamadım?
Yani o hesapların hepsi (1 tanesi hariç) hep yeni açılmış ve nerdeyse tek senin sunucuna yorum yapmışlar.Acaba sen mi açtın yoksa oyuncularına mesaj verin diye teşvik mi veriyorsun diye merak ettim.

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yani o hesapların hepsi (1 tanesi hariç) hep yeni açılmış ve nerdeyse tek senin sunucuna yorum yapmışlar.Acaba sen mi açtın yoksa oyuncularına mesaj verin diye teşvik mi veriyorsun diye merak ettim.
Tabikide Kendimiz Hesap Acip Kendi Konumuza Yorum Atcak Kadar Dusmedik Ayrica Skypede Sunucu Ip Adresim Yazdigi İcin Eski Dostlarimdan Bir Kac Kisi Hesap Acmis Yorum Atmis İsterseniz Yetkili Kisilere Basvurabilirsiniz İyi Aksamlar!