[DESTEK]Zombi Skript Destek

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kod:
on death of player:
    victim is player:
        spawn 1 zombie at location of victim
        set display name of last spawned entity to "&4&l%player% Zombisi"
        equip last spawned entity with victim's helmet
        equip last spawned entity with victim's chestplate
        equip last spawned entity with victim's leggings
        equip last spawned entity with victim's boots

Ben böle bi kod yazdım ama ölen kişinin diğer itemleride zombinin üstüne gelsin ve zombi ölünce hepsi yere düşsün istiyorum nasıl yapabilrim

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
victim yerine player kullan

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Giydirip dusurme icin ne yapmam lazim simdi ve victim ile caliyor boleyken

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zombi ölünce drop event-entity's chestplate kullan? hiçbir fikrim yok ama çalışabilir. Fakat zombinin envanteri yok diğer itemleri üstüne gelmezde düşmez de. Biri ölünce yakındaki zombinin (Ölünce zombi çağırmayı yapmışsın zaten) veri dosyasına yakında ki bulunan itemlerin ID lerini ve item sayılarını kaydedip sonrada yakında ki itemleri silmen lazım.

Anlatamadım belki ama anladıysan yardımcı olabilir: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/pages/variables-explanation/

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Arkadaşın dediği çalışır: (Helmet felan da ayarlıcaksın hepsini teker teker)
Zombi ölünce drop event-entity's chestplate kullan? hiçbir fikrim yok ama çalışabilir. Fakat zombinin envanteri yok diğer itemleri üstüne gelmezde düşmez de. Biri ölünce yakındaki zombinin (Ölünce zombi çağırmayı yapmışsın zaten) veri dosyasına yakında ki bulunan itemlerin ID lerini ve item sayılarını kaydedip sonrada yakında ki itemleri silmen lazım.

Anlatamadım belki ama anladıysan yardımcı olabilir: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/pages/variables-explanation/

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki soyle bir şey yapabilirmiyiz olen kisi olunce Envanteri bi sanal chest tarzi bi yerde depolansa ve onun zombisi oldugunde sanal chestte olan itemler yere düşse böyle bir şey yapılabilir mi?