DEV SURVİVAL | Yeni sistemler ile Doyasıya Macera, Doyasıya Eğlence! |Henüz geç kalmadın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başarılarınızın devamını dilerim , arkadaşlar Oğuzhanı tanırım zırt pırt kapatıp milletin hakkına geççek biri değildir kendini ve hiçbir kimse sunucusunu kapatmak istemez emin olun bir sıkıntı vardır daha ilerlemeden önlem almaya çalışıyor sizlerin ise daha fazla destek olmanız lazım , başarılar usta .
Değerli yorumun için teşekkür ederim, böylesine güzel açıklama yapamadım doğrusu aslında bir problem yok sadece yenilik getirmek amacıyla bakıma aldım, oyun içindeyken sorun yaşanmasın denilebilir, mesajın için teşekkür ederim sizede başarılar :)

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimcik Mehmetcim Burası reklam konusu, Lafı uzatmak istemedim ama bi hayli güclük çekiyorsunuz bu konuda herhal. Beni kimse gazlayamaz öncelikle bunu bilmeni isterim, mantığın işleyişi şudurki yanına aldığın katıksız eleman sürekli konu kirletmek amacıyla yazdığı yorumlarla bi hayli damarıma bastı, Mehmetin hatrına atmıyacağım dedim ama :) Koruma yok iken saldıranlardan biride senmişsin.

Bende hertürlü kullandığını ve Çalıntı KRedi kartlarıyla o sunucunun kirasını ödediğini açıklarım burda kimseyi ifşa etmeye uğraşmıyorum.
Sen hayla aynı taş aynı hamam kafasındasın, önden dost arkadan ordan burdan Hand'dı bitirdim kafası.
Kanıtsız kimseye iftira atmam sallamamda, istersen bir metin yazar konuna kanıtlarıyla birlikte bi sayfa doldururum, ama değermi?

EDİT ; Ayrıca süleyman'a 32 GB Server kiraladım OZİYE söyle Gelsin burda sen ben biz tarzında yönetelim demişsin, Bu konuşma telden geçti, Ve kirasının yine Calıntı Kart oldugunu belirttin.

şu an skypem açık degil, sen eklermisin sana zahmet - baskanozi
Dediklerinden bir şey anlamadim. Nerelerede yaşiyorsun ki sen diyecegim tek şey, sunucuna ben saldirdim saniyorsun. Şuanda tek onu anladim ama kafana koymuşsun ne kadar ben saldırmasam desemde inanmayacaksin skypedende engelledin ama icimden bir ses o engel kalkacak diyor. Nasil olacak ama bilmiyorum ama kalkacak neyse kendine iyi bak. Ve o yetkilide söz konusu yetkisi alindi. Ben hic bir zaman oynadigim, sevdigim, bir sunucuya bir sey yapmam. Mikail ile beraber bot atiyorduk fake lobiye eskiden etki ediyormu diye eger ondan bahsediyorsan hani izinim vardi mikodan neyse sen, ben ne dersem ben hakliyim diyeceksin. Ben ne dersem inanmayacaksin.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediklerinden bir şey anlamadim. Nerelerede yaşiyorsun ki sen diyecegim tek şey, sunucuna ben saldirdim saniyorsun. Şuanda tek onu anladim ama kafana koymuşsun ne kadar ben saldırmasam desemde inanmayacaksin skypedende engelledin ama icimden bir ses o engel kalkacak diyor. Nasil olacak ama bilmiyorum ama kalkacak neyse kendine iyi bak. Ve o yetkilide söz konusu yetkisi alindi. Ben hic bir zaman oynadigim, sevdigim, bir sunucuya bir sey yapmam. Mikail ile beraber bot atiyorduk fake lobiye eskiden etki ediyormu diye eger ondan bahsediyorsan hani izinim vardi mikodan neyse sen, ben ne dersem ben hakliyim diyeceksin. Ben ne dersem inanmayacaksin.
Bak yanılıyorsun, ben haksız oldugum konuya haklıyım diye üste çıkmam lobiye beraber atmanızda deneme test adı üstünde toplu denemiş olduk ozamana kadar sıkıntı yokki zaten, sunucuda oynadığınıda biliyorum senin elemanın sunucuma gelipte şöle böle diyip ban yiyip konuma 10 mesaj atıp kirletmeye hakkı'da yok? İçindeki sese güven ozaman nediyeyim :) ve ayrıca skypeden engelleme sebebimi sen daha iyi biliyorsun yine enpati ile yanaştım, (yok bu hareketlerini türkçe hocana yap felan) bunlar basitçe şeyler anlatabiliyorumdur umarım.

İyi forumlar daha fazla konuyu kirletmeyelim.

Sunucuda rehberdim. Durduk yere ban yedim?
Banınız açıldı, rehberliğiniz alındı.

DonsuzTurk

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bak yanılıyorsun, ben haksız oldugum konuya haklıyım diye üste çıkmam lobiye beraber atmanızda deneme test adı üstünde toplu denemiş olduk ozamana kadar sıkıntı yokki zaten, sunucuda oynadığınıda biliyorum senin elemanın sunucuma gelipte şöle böle diyip ban yiyip konuma 10 mesaj atıp kirletmeye hakkı'da yok? İçindeki sese güven ozaman nediyeyim :) ve ayrıca skypeden engelleme sebebimi sen daha iyi biliyorsun yine enpati ile yanaştım, (yok bu hareketlerini türkçe hocana yap felan) bunlar basitçe şeyler anlatabiliyorumdur umarım.

İyi forumlar daha fazla konuyu kirletmeyelim.

Banınız açıldı, rehberliğiniz alındı.
Oncelikle eleman falan agir ol kardesm ve sunucunu kotulemedm gercekler bunlar bug buldum soledim odul yok diebilirdiniz odul istedim ve hicbir yardim odul gerektirmez diyip direk mute attiniz daha baska birsey solemiyorum nasil olsa sunucu en gec 1haftaya kapanir iyi aksamlar

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oncelikle eleman falan agir ol kardesm ve sunucunu kotulemedm gercekler bunlar bug buldum soledim odul yok diebilirdiniz odul istedim ve hicbir yardim odul gerektirmez diyip direk mute attiniz daha baska birsey solemiyorum nasil olsa sunucu en gec 1haftaya kapanir iyi aksamlar
Hayla devam ediyor şaka gibi :) Sen 500 kere chattan Flood atarsan rehber zorunlu mute atmış olabilir, ben tek tek rehberlere bug var diye yazanlara mute yok aman ha sakın yoksa donsuz cocuk bize kızar diyemem şimdi lütfen yoluna iyi forumlar.

DonsuzTurk

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hayla devam ediyor şaka gibi :) Sen 500 kere chattan Flood atarsan rehber zorunlu mute atmış olabilir, ben tek tek rehberlere bug var diye yazanlara mute yok aman ha sakın yoksa donsuz cocuk bize kızar diyemem şimdi lütfen yoluna iyi forumlar.
Yanlız sunucu ilk acıldıgında rehber yoktu ki adminlere de bikere dedik loga bak istersen kardes

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlız sunucu ilk acıldıgında rehber yoktu ki adminlere de bikere dedik loga bak istersen kardes
İftira amaçlı yazılan bir post için 2 3 günlük Loglara bakarak kendimi yoramam çünkü gereksiz bi olay Bug olsa direk bana skypeden irtibar edebilirsin zaten adminlerde sana oziyle konuş diye mesajda tabikide bulunmuştur fakat sen bunu ısrarla flood atarsan haliyle mute olur ve sonrasında skypeden futursuzca küfüre başlarsan gerçeklik payı %1 oranına inecegi için hiç bi anlam kazanmıyor tam tersine yitirmişsin haksızsam haksızsın kanıtla dersen kanıtlarım, iyi forumlar.

--------------------------------------------------------------------------
Sunucumuz 30 online ile, okulların açılmasına rağmen bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz.
Artık eski düzenimizi sağlamış bulunmaktayız, tüm bilgilerinizi koruma altında olup, dış güçlere engellimiz mevcuttur.
Yenilikler, yarın güncellenecektir.

DonsuzTurk

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İftira amaçlı yazılan bir post için 2 3 günlük Loglara bakarak kendimi yoramam çünkü gereksiz bi olay Bug olsa direk bana skypeden irtibar edebilirsin zaten adminlerde sana oziyle konuş diye mesajda tabikide bulunmuştur fakat sen bunu ısrarla flood atarsan haliyle mute olur ve sonrasında skypeden futursuzca küfüre başlarsan gerçeklik payı %1 oranına inecegi için hiç bi anlam kazanmıyor tam tersine yitirmişsin haksızsam haksızsın kanıtla dersen kanıtlarım, iyi forumlar.

--------------------------------------------------------------------------
Sunucumuz 30 online ile, okulların açılmasına rağmen bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz.
Artık eski düzenimizi sağlamış bulunmaktayız, tüm bilgilerinizi koruma altında olup, dış güçlere engellimiz mevcuttur.
Yenilikler, yarın güncellenecektir.
Hmm Madem 10Kere Falan Yazdim Loglari At Bakalim Bekliyorum

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

aezakmigta

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
servere girilmiyo ne oldu

Sunucu kapalı java falan diyor girmeye çalışınca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...