DevrimOnline -- Faction Plugin Paketi | 1.7.X | v0.1 | GÜNCEL PAKET |

Plugin Paketi Olmuş mu ?

• Beğendim , Güzel Olmuş

Kullanılan: 14 63.6%
  • Beğenmedim , Geliştirmelisin

Kullanılan: 8 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Arkadaslar Öncelikle Merhaba. Yaklasık Olarak 1 Aydır Üzerinde Çalıştığım Ve Türkçeleştirmeye Çalıştığım Plugin Paketini Bugün Sizlere Fotoğraflar , Bilgiler , Komutlar Yoluyla Size Göstericem.

Arkadaslar Komutlar Soyle :
/Warp = Warp Menusunu Açar ( Warp Menusu Ayarli Degil Ancak Configin Icınde Belirttim )

/vip = Vip Hakkinda Bilgilendirmemizi Sağlayacak Menuyu Açar

/maden-satis = İron - Gold - Diamond - Emerald Cevherleri Satmamizi Saglayan Menuyu Acar

/kit = Kitlerin Menusunu Acar

Builder - OrnekOyuncu - Moderator - Admin - Oyuncu - Vip - Ultravip - Megavip - Rehber - DenemeRehber - Moderator - DenemeMod - Kurucu

Arkadaslar Sizden İstediklerim :
--> Verdiğim Anketi Cevaplamanız
--> Plugin Hakkındaki Eksiklikleri , Fazlalıkları Belirtmeniz
--> Güzel , Kötü , Hiç Olmamış Hertürlü Eleştiriye Açığım
--> Skype Adresim : demir.burki69

Son düzenleme:

SlayerMC

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel bir eklenti paketi ancak legendarymessages yerine deathmessages kullanabilirdin playercountmessage gereksiz onun yerine deathmessagas var ve Mineresetliteplus ne bahsedermisin azıcık ondan

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir eklenti paketi ancak legendarymessages yerine deathmessages kullanabilirdin playercountmessage gereksiz onun yerine deathmessagas var ve Mineresetliteplus ne bahsedermisin azıcık ondan
Öncelikle Sağol Görüşlerin İçin Ancak Şöyle Bir Durum Var legendarymessages oyun içinde broadcast mesajlaarı , ölüm mesajları , giriş çıkış mesajları bunların hepsini kapsıyor deathmessages sadece ölüm mesajlarını kapsıyor :) playercountmessagede sexymotd veya motdnin yerine kullanılmış bir plugin gereksiz oldugunu düşünmüyorum ee birde mineresetliteplus oyun içinde madenlerin aydınlanmasında yararlı bir plugin olduğunu biliyorum yani Lapis de felan bunu kodladıgında Alt Taraflar Aydınlık Oluyor Bilmem Anlatabildimmi :) İyi Geceler

SlayerMC

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Sağol Görüşlerin İçin Ancak Şöyle Bir Durum Var legendarymessages oyun içinde broadcast mesajlaarı , ölüm mesajları , giriş çıkış mesajları bunların hepsini kapsıyor deathmessages sadece ölüm mesajlarını kapsıyor :) playercountmessagede sexymotd veya motdnin yerine kullanılmış bir plugin gereksiz oldugunu düşünmüyorum ee birde mineresetliteplus oyun içinde madenlerin aydınlanmasında yararlı bir plugin olduğunu biliyorum yani Lapis de felan bunu kodladıgında Alt Taraflar Aydınlık Oluyor Bilmem Anlatabildimmi :) İyi Geceler
Deathmessages giriş cıkıs ilk defa giris atış hepsini kapsıyor google amcadan incele derim :) kendi swmde biliyorum

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deathmessages giriş cıkıs ilk defa giris atış hepsini kapsıyor google amcadan incele derim :) kendi swmde biliyorum
:) Hm Teşekkürler O zaman , Pek Bilgim Yokmuş :) Ama Dikkate Aldım v0.2'de İnşallah Düzenliyecem Teşekkürler[DOUBLEPOST=1435109289,1435108662][/DOUBLEPOST]Güncel ..[DOUBLEPOST=1435111457][/DOUBLEPOST]..

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dalga Geçiyorsun Herhalde ?

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Citizens :D citizens-2.0.13-snapshot kullan
Bir de keşke PlotSquared kullansaydın arsaya köprü falan yapardın

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim chat pluginin kullanabilirsin MassiveCore+ Factions ile tam uyumlu ve EssentialsChaten daha iyi özel mesaja bak :)
Chatla ilgili sorunum factionu yeni sürümününü yüklediğimde oluyor yani konu açmıştım senin forcechaTonu kullanayım ? Bu arada paket olmuş mu baya yordum seni ama

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Chatla ilgili sorunum factionu yeni sürümününü yüklediğimde oluyor yani konu açmıştım senin forcechaTonu kullanayım ? Bu arada paket olmuş mu baya yordum seni ama
forchat değil özelden atıyorum linkini chat düzenleyici yeni sürümle de uyumlu