Dikkat ! Bu Sunucuda Aşırı Dozda Emek Harcamanız Gerekmektedir.

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

Hakkimizda.png

Herkese Merhabalar. Sunucumuz Yaklaşık 9 Ay Önce Açıldı ve 2 Ay Önce Ara Vermek İçin Kapattık.
Şimdi Tekrardan Sizlerleyiz. Lapissiz Faction Tadını Doyasıya Yaşamak İçin Hepiniz Sunucumuza Davetlisiniz.
Sunucumuzda /Warp Lapis Bulunmamaktadır. Fakat Para Kazanmak Pekte Zor Değil.
Tarlalardan, Mesleklerden, Ticaretten Kısacası aklınıza gelen her şeyden para kazanabilirsiniz.
Hem Oyuncularımız, Hem Yönetim Ekibimiz Hile ve Makro'Ya Sonuna Kadar Karşıdır. Her Ne Olursa Olsun
Hile veya Makro Kullananlara En Ağır Cezayı Vermekteyiz !

Sunucu Bilgileri.png

Ozellikler.png

Bilgi.png

MESLEKLER

Sunucumuzda Bir Sürü Meslek Vardır. Oduncu, Madenc, Kazici, Buyucu, Demirci, Balikci ve daha fazlası...
Bu Meslekler Sayesinde Kolayca Gelişebilir ve PvP'ye Atılabilirsiniz.

KUMARHANE

Unutma ! Kumar Oynamak ve Oynatmak Haramdır. Ama Bu Bir Oyun.
Eğer Şansını Denemek İstersen Kumarhanemiz Sana Her Zaman Açıktır. Unutma Kaybetmekte var Kazanmakta.

PORTALLAR

Klasik Faction'lar gibi Warp Menüsü Yapmak Yerine Portal Sistemi Kullanmayı Tercih Ettik.
Bu Portallar Sayesinde İstediğiniz Yere Gidebilirsiniz.

VIP

Para Yatıramıyan Oyuncularımızı Düşünerek Bir VIP Sistemi Yaptık. Oyun Parası İle Başka Bir Oyuncudan VIP Alabiliceksiniz. Nasıl Mı ?
Oyuncu VIP Aldıgı Zaman Eline Bir Kutu Gelir ve Bu Kutuyu Açarsa VIP Olur. Yani Oyun Parası İle Bu Kutuyu
Başka Bir Oyuncudan Satın Alabiliceksiniz.

Rütbe

Rütbe Sistemimiz Sıradan Faction'lar gibi para ile değil Online Sürenize Göre Belirleniyor. Yani Paranız Cebinize Kalıyor.

Daha birçok sistemimiz mevcut fakat hepsini yazarak konuyu uzatmak istemedim. Herkesin Mutlaka Sunucumuza Göz Atmasını Bekliyorum.

Resimler.png

İşte Sunucumuzdan Bir Kaç Build'in Fotoğrafı

ARSALAR

MdmaE2.png

Arsa Almak Ücretsizdir. Rütbe Atladığınızda Ek Arsa Alma Hakkınız Olacaktır.

QVmpAG.png

Sunucumuzda Sıradan Bir Spawn Noktası Kullanmadık. Bir Şehir Kullandık. Market, Mağaza, Cami, Kumarhane hepsi bu şehirde.

SAVAŞ

bBmL50.png

Tabikide PvP Atmak İçin Duello'muz var Fakat /Warp Savas'ın tadı başka oluyor. Bu Zevki Tatmayan Faction Oyuncusu Kalmamali.

PORTALLAR ★​

5DbGdl.png

Evet. Portal Sistemimizi Burada Görebiliyorsunuz. Fotoğraf Karanlık Çıkmış Olsa Bile Gayet Hoş Gözüküyor.

Kopyalanabilir Adresler :
IP : Mc.GhostFireTR.Com
Site : www.GhostFireTR.Com

BytRue

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarimi Başarili
Maplar Calinti degilse emeginize saglik
Konudaki bannerler vs cok guzel
7/10

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Yorumunuz için teşekkürler. Aktif olarak kullanılan buildler %99'luk bir kısmı bize ait. Aksesuar amaçlı buildler ise minecraft-schematics sitesinden alınmıştır. onlarıda daha sonra değiştiriceğiz.

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapissiz bir sunucu, harika!
En yakın zamanda geleceğim.

[Skript isteklerin olursa iletişime geç]

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlginç bir başlık olmuş ilgimi çekti şahsen. Yüzeysel bir göz gezdirdim de güzel görünüyor başarılar dilerim.

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hepinize teşekkür ederim. Mutlaka herkesin denemesini tavsiye ediyorum.
[automerge]1524370152[/automerge]
Not : Konuya eklemeyi unutmuşum. Sunucuda birçok minigame'de vardır. Fındık, kartopu, sumo, parkur, sniper, potpvp v.b
[automerge]1524388560[/automerge]
Güncel ! Birazdan event başliyicak

Son düzenleme:

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forumda ki saçma sapan sunuculara nazaran şu an forumda bulunan oynanılacak seviyede en ideal sunucu tavsiye ederim.
Başarılar!

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Mesajiniz için Teşekkür ederim.

iSchrye

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu içine sunucu sürümünü eklerseniz güzel olur. Başarılar.

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Teşekkür ederim mesajınız için. Sunucuya girdiğinizi gördüm ama çıkmam gerekti kusura bakmayın.

Mareşal Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sakın girmeyin asla tavsiye etmiyorum birbirine küfür eden oyuncular özür dilerim modaratörler oyunculara küfür eden modlar oyuncuların anasına küfür eden yetkililer hey bi dakika mod sana küfürmü etti sen ona küfür edemessin çünkü onun yetkisi var ban atar asla girmeyin modun küfür ettine dair ss ler
2018-04-23_14.26.25.png
bu ss de modaratör bana küfür ediyor ve kurucuya yollarsın diye dalga geçiyor yani abisine ve bundan sonra anneme küfür ediyor ve bende ona küfür ediyorum ve ban yiyorum dediğim gibi girmeyin bu sunucuya boşa emekleriniz gider
ss le
2018-04-23_14.26.25.png
rde oyuncuya küfür ediyor ve bunuda kurucuya abime at diyor yetkini aldırıcam dediğimdede sövmeye başlıyor dediğim gibi kesinlikle girmeyin sunucuya emekleriniz boşa gider o kadar kastım kasıldım baltopda 5. sıraya kadar yükseldim ve 60 gün ban yedim zaten yaşları 9 13 arasında bunların girmeyin o 60 gün veya banımı açarsanda girmeyeceğim bu özür dilerimnın yetkisi alınana kadar oyuncu kaybetmeyede devam edin

Ekli dosyalar

• 2018-04-23_14.29.51.png
    2018-04-23_14.29.51.png
    351.4 KB · Görüntüleme: 1,019

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
sakın girmeyin asla tavsiye etmiyorum birbirine küfür eden oyuncular ********** modaratörler oyunculara küfür eden modlar oyuncuların anasına küfür eden yetkililer hey bi dakika mod sana küfürmü etti sen ona küfür edemessin çünkü onun yetkisi var ban atar asla girmeyin modun küfür ettine dair ss lerEkli dosyayı görüntüle 72173 bu ss de modaratör bana küfür ediyor ve kurucuya yollarsın diye dalga geçiyor yani abisine ve bundan sonra anneme küfür ediyor ve bende ona küfür ediyorum ve ban yiyorum dediğim gibi girmeyin bu sunucuya boşa emekleriniz gider
ss leEkli dosyayı görüntüle 72175rde oyuncuya küfür ediyor ve bunuda kurucuya abime at diyor yetkini aldırıcam dediğimdede sövmeye başlıyor dediğim gibi kesinlikle girmeyin sunucuya emekleriniz boşa gider o kadar kastım kasıldım baltopda 5. sıraya kadar yükseldim ve 60 gün ban yedim zaten yaşları 9 13 arasında bunların girmeyin o 60 gün veya banımı açarsanda girmeyeceğim bu **********nın yetkisi alınana kadar oyuncu kaybetmeyede devam edin
Benimle iletişime geçebilirdin ?