DinamitFaction | Faction Sunucu | İlgili Yetkililer | 20 GB RAM | 100 kişi kapasite | 1.7.X

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden sürekli konuya dün veya 2 gün önce üye olmuş kişiler vede 1-2 mesajlı kişiler yorum atıyor ? Bu arada serverinize gelmedim fakat resimlerden gördüğüm kadarıyla yapılarınızı biraz geliştirmeniz gerek :) Başarılar :)

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neler yaptık - Tamamen bizim tarafımızdan kodlanmış koskoca bir plugin dosyası, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak küçük efektler.
---Tüm pluginler kendilerine aitmiş hepsini kendileri kodlamışlar :( ***
---Konu mesajlarında spam atılmış bildigin***
---Tüm mesajlarda server övülmüş.Büyük ihtimal baska hesaplar açıp konusunu övüyor..***
---Mimariler geliştirilmeli***
---Nitrado ne zaman 500 slot ile hizmet vermeye basladı ?***
---Alıntı plugin paketi***
---VIP'leri OP yapan özellikler****
---Kısaca berbat.***

ahmetforumkral

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
s[DOUBLEPOST=1424459445,1424419013][/DOUBLEPOST]
Neden sürekli konuya dün veya 2 gün önce üye olmuş kişiler vede 1-2 mesajlı kişiler yorum atıyor ? Bu arada serverinize gelmedim fakat resimlerden gördüğüm kadarıyla yapılarınızı biraz geliştirmeniz gerek :) Başarılar :)
Öneriniz için teşekkür ederim, eleştirileriniz bizi yüceltecektir.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum bu serverden bence bisey olmaz ugrasmayin degmez. Viplere blok ile hammadde yapan , Bombos spawn , Sadece Para icin acilmis bir server . Ugrasmaya degmez . Elestiriye aciksiniz [Kolay gelsin]

ahmetforumkral

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yeniden Online Dilerseniz DinamitSurvival.nitrado.net açılmıştır[DOUBLEPOST=1424531709,1424529558][/DOUBLEPOST]Serverimiz Kısa Bir Lagg Bakımından Sonra Tekrar Online

ahmetforumkral

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya Server Bazen Gidiyor K.B Nitrado türkiye sunucuları arızalı[DOUBLEPOST=1424547502,1424541988][/DOUBLEPOST]Beyler Son Restart tan Sonra Serverimizin Arsa Ve Ormanı Gitti Çünkü İki Yerinde Spawn Yani Warp Ları Çöktü Orman Hazır Arsa Spawn Ynai Warp Hazırlanıyor