Disconnected from Server (MC PE)

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlar.Bugün arkadaşlarla PE oynamak istedik Local Server üzerinden.Ama her defasında "Building Terrain" yazısında kalıyor ve sunucudan atıyor sonrasında.Bir çözümü var mı?Yabanncı forumlarda araştırdım ama yok cözümü gibi.

Not: 0.14.0 sürüm

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

OyunGG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hangi yazılımı kullanıyorsunuz telefonunuzda ?
Ve varsa panelde hata görüntüsü atarmısınız.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşın ile oynıyacaksan, biliyorsun dur. İnternet paylaşıcan arkadaşında girecek, internet'in olmasına gerek yok. Sen paylaş, arkadaşın WiFi olarak girsin. Sonra sen dünya kur oyun da, arkadaşın da giricek. Eğer bunu yaptıysan, olmadıysan bilemem... Eğer bunu yaptıysan, ben anlamamışsam affolam.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın ile oynıyacaksan, biliyorsun dur. İnternet paylaşıcan arkadaşında girecek, internet'in olmasına gerek yok. Sen paylaş, arkadaşın WiFi olarak girsin. Sonra sen dünya kur oyun da, arkadaşın da giricek. Eğer bunu yaptıysan, olmadıysan bilemem... Eğer bunu yaptıysan, ben anlamamışsam affolam.
Oraları yaptıktan sonra olan hatadan bahsettim ama teşekkürler

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

OyunGG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sendeki oyun sürümü ile arkadaşının oyun sürümü farklı olabilir, kontrol et. Sürümler aynıysa ve hala yapamassan "Multiplayer For Minecraft" uygulamasını indir, arkadaşlarınla 5 kişiye kadar oynayabilirsin.