Discord Alan Adını Güncelledi

Turgut331

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Bu bilgilendirme için teşekkür ederim. Gerçekten discord tüm dünyada çok büyük bir platform haline geldi. Yöneticileride bunun bilincine varıp almışlar yeni bir alan adı :)

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bu arada Borakan İlk Resimdeki Telefonun içerisindeki Pc'nin Discordu değilmi ya ? Telefonda ne geziyor o ? :sinsi1:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
iki alan adı arasındaki yedi farkı bulun

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu arada Borakan İlk Resimdeki Telefonun içerisindeki Pc'nin Discordu değilmi ya ? Telefonda ne geziyor o ? :sinsi1:
o telefon değil direkt modül şekli. aslında içini full pc discord yapacaktım ama olmuyor oraya. 1 saat bütün her yeri blurladım pc discordunda ss alıp :D zaten sol alt kısımda da BRKN yazıyor.

Efendy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski alan adı bana daha güzel geldi

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Eski alan adları daha iyiydi bence.
Aynı fikirdeyim.
iki alan adı arasındaki yedi farkı bulun
Eski alan adı bana daha güzel geldi
Çoğu kişinin dediğine göre evet eskisi daha güzel :D .gg olan bence de güzel ama böyle büyük bir platformda .com olmaması büyük bir eksikti. Adamın biri discorddan önce .com lu olan alan adını alıp troll yapabilir mesela.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Çoğu kişinin dediğine göre evet eskisi daha güzel :D .gg olan bence de güzel ama böyle büyük bir platformda .com olmaması büyük bir eksikti. Adamın biri discorddan önce .com lu olan alan adını alıp troll yapabilir mesela.
Birde şu yandan bak ; .com'u alamazdı hiç kimse Çünkü İsim Hakları Discord'un kendisinde olduğu için alsa bile discord istediği an alan adını geri alabilirdi.