Discord Botu: Tomris

Nazdravia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam forum sakinleri!
Kendi bilgi ve tecrübemle Discord Botu geliştiriyorum. Lütfen yorumlarda "komutlar klasik", "komut sayısı az" gibi ibareler kullanmayın. Hangi modülü kullanacağımı, nerede hangi fonksiyonu kullanacağıma bakarak kodluyorum. Piyasadaki bot geliştiricilerin çoğu gibi oradan buradan kodları çalarak kendime geliştirici demiyorum. Photoshop bilgim olmadığı için sizlere afilli bir makale sunamayacağım, kusura bakmayın.
ve karşınızda Tomris!

Tomris'in Oluşumu
Bir Salı akşamı Vision takımı geliştirdikleri bu kodu yani Tomris'i çalıştırmaya karar verdiler ve o sihirli kelimeleri yazmaya başladılar, python Tomris.py. Tomris, Amerika lokasyonlu hızlı bir sanal sunucuda çalışmaya başladı. Vision'ın göz bebeği Tomris başlarda çok başarısız bazı işlemler yaptı fakat Vision takımı yılmadan, pes etmeden geliştirmeye devam etti. Aradan birkaç gün geçti ve Tomris artık 1.0 sürümüne ulaştı. Fakat bu yeterli değildi, Vision takımı da bunu biliyordu.

2.0 sürümü çok yakında sizlerle

Ekli dosyayı görüntüle 105907

147358

147359

ram kategorisinin üçüncü maddesinde mevcut yazmışım o boşta olacak
147360

147361

bu kadar yeter :D

Sadece Discord Botu değil sosyal medya botları, clicl botları gibi çeşitli uygulamalar üzerinde de çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ek olarak Vision'a katılmak ve detaylı bilgi almak için Discord adresim Nazdravia#7869
Sadece tanıtım konusu...

Esen kalın dostlar - Eklenebilecek özelliklerden bahsetmeyi unutmayın.

Ekli dosyalar

• 1581196639599.png
    1581196639599.png
    57.3 KB · Görüntüleme: 209

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Gayet güzel duruyor. Zamanla çok daha fonksiyonel bir bot olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok başarılı bir bot olmuş kardeşim inşallah daha da geliştirirsin ve daha iyi botlar yaparsın iyi hafta sonları dilerim.

Nazdravia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel duruyor. Zamanla çok daha fonksiyonel bir bot olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.

Çok başarılı bir bot olmuş kardeşim inşallah daha da geliştirirsin ve daha iyi botlar yaparsın iyi hafta sonları dilerim.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tomris'i ve diğer botları sürekli geliştirmek için uğraşacağım. Eğer projelerim ilginizi çekti ise Discord sunucumuza beklerim. Discord adresim, Nazdravia#7869 Esen kalın, iyi forumlar.