İstek Discord Botunu Minecraft Oyununa Bağlama

mustafakrp42

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Discord Botumu Minecrafta Bağlamak İstiyorum Oyundaki Kullanıcı Sayısını Gösterecek sadece Bide Oyun İçi Konuşmaları Log Halinde Discordda Bulunan Bi Kanala Atacak

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Selamlar @mustafakrp42, aşağıdaki adımları izleyerek botu halledebilirsin.
  1. Discord "Application" bölümüne girmeli ve "New Application" kısmından yeni bir uygulama kurmalısınız.
  2. Uygulamayı kurduktan sonra "Bot" kısmına girmeli ve "Add Bot" yazısına tıklamalısınız.
  3. Bot sayfasında bulunan "Token" kısmının altında bulunan copy tuşuna basmalısınız.
  4. Şimdi eklentiyi yükleyin, sunucuyu çalıştırın ve durdurun. Ardından config dosyasını açmalısınız.
  5. Daha önce kopyaladığımız token kısmını "BotToken" bölümüne yapıştırınız.
  6. Ardından uygulama bölümüne geri dönelim ve "General Information" bölümünde bulunan "CLIENT ID" kısmındaki kodu kopyalayalım. Şimdi kopyaladığımız kodu scarsz.me/authorize adresine gitmeli ve yapıştırmalıyız.
  7. Config ayarlarına girmeli ve sohbet içinde olmasını istediğimiz Discord kanal kimliğini "global" kısmının altına girmelisiniz.
  8. İsteğinize bağlı olarak Discord'dan sunucu konsoluna erişmek için config dosyasına bir kanal kimliği ekleyebilirsiniz.
  9. Yaptığınız ayarlar ile eklentiyi çalıştırın. Eklentinin birçok özelliği bulunmakta.
  10. Ve bitti!
Eklentinin bağlantısı için bana tıkla!