Yardım Discord herkese mesaj atma botu istiyorum

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discordda herkese mesaj atan bir bot arıyorum. Bulamadım arayan arkadaşlara çok yardımcı olucak.
MC Sunucumuzun discordundaki insanlara mesaj atarak duyurulardan bilgilenmelerini istiyorum.
Kimisi bu bota mass dm kimi mass pm diyor . Ancak kastım ondan deil.
Daha farklı bir şey embed atıyor herkese.
Node jsden fazla anlamadıgımdan normal jsden daha zor geldiginden bide discordun jssinin ayrı bir dil gibi oldugundan dolayı githuba yüklerseniz çok sevinirim.
hemen indir çalıştır mantığıyla olursa veya daha önceden bu şekilde yapılmış bir botu githubdan bulabilirseniz sevinirim.
AŞAĞIDAKİ GİBİ BİR BOT LAZIM BANA:
152201

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bu tarz botlar Discord ToS'a aykırı. Eğer şikayet edersen bot ve bot sahibi Discord'dan banlanıyor.

tos ile alakasız ama böyle deniyor yani

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tarz botlar Discord ToS'a aykırı. Eğer şikayet edersen bot ve bot sahibi Discord'dan banlanıyor.

tos ile alakasız ama böyle deniyor yani
evette trden yapacak adam muhtemeen çıkmaz. Farklı dc hesabında açarsın işte. Bana lazım olan kodları bunun everyone tagı atınca millet anlayamabilir bildirim açmadıysa sadece bir dıt sesi gelir adam görmez bile bence. Ondan çok lazım bir şey. Ayrıca spam olarak geçiyorya herkese ufaktan farklı mesajlar atsan örneğin 2kişiye mesajda ve kelimesi ile kelimesiyle değişse diğerinde farklı şekilde tespit edilmesi dahada zor olabilir.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar, komut js sini atayım botu biraz araştırarak hazır şekilde internette bulabilirsin bu sonrasında içine atarsın bunu bu arada kodudenemedim ama çalışır galiba (kod alıntıdır) bu arada kodun çalışması için botun sahibi kullanmalı öyle ayarlı kod.

JavaScript:
const Discord = require('discord.js');
const ayarlar = require('../ayarlar.json');

exports.run = (client, message, args) => {
if(message.author.id !== ayarlar.sahip) return
  let mesaj = args.slice(0).join(' ');
if (mesaj.length < 1) return message.channel.send('Bir şey Yazmalısınız');
  message.delete();
client.users.forEach(frenzy => {
frenzy.send(mesaj)
})
};

exports.conf = {
  enabled: true,
  guildOnly: true,
  aliases: [],
  permLevel:0
};

exports.help = {
  name: 'dmduyuru'
};

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
evette trden yapacak adam muhtemeen çıkmaz. Farklı dc hesabında açarsın işte. Bana lazım olan kodları bunun everyone tagı atınca millet anlayamabilir bildirim açmadıysa sadece bir dıt sesi gelir adam görmez bile bence. Ondan çok lazım bir şey. Ayrıca spam olarak geçiyorya herkese ufaktan farklı mesajlar atsan örneğin 2kişiye mesajda ve kelimesi ile kelimesiyle değişse diğerinde farklı şekilde tespit edilmesi dahada zor olabilir.
Ben banlatıyorum mesela :)

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
const Discord = require('discord.js'); const ayarlar = require('../ayarlar.json'); exports.run = (client, message, args) => { if(message.author.id !== ayarlar.sahip) return let mesaj = args.slice(0).join(' '); if (mesaj.length < 1) return message.channel.send('Bir şey Yazmalısınız'); message.delete(); client.users.forEach(frenzy => { frenzy.send(mesaj) }) }; exports.conf = { enabled: true, guildOnly: true, aliases: [], permLevel:0 };
ben bu koda çok benzeyen bir versyonunu denemiştim ancak bir türlü ayarlar .jsonu ayarlassamda olmuyordu ama denemekten zarar gelmez

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, komut js sini atayım botu biraz araştırarak hazır şekilde internette bulabilirsin bu sonrasında içine atarsın bunu bu arada kodudenemedim ama çalışır galiba (kod alıntıdır) bu arada kodun çalışması için botun sahibi kullanmalı öyle ayarlı kod.

JavaScript:
const Discord = require('discord.js');
const ayarlar = require('../ayarlar.json');

exports.run = (client, message, args) => {
if(message.author.id !== ayarlar.sahip) return
  let mesaj = args.slice(0).join(' ');
if (mesaj.length < 1) return message.channel.send('Bir şey Yazmalısınız');
  message.delete();
client.users.forEach(frenzy => {
frenzy.send(mesaj)
})
};