Discord Hypesquad Nedir

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

Screenshot_2.png

Discord Hypesquad Nedir
Merhabalar, bu konu altında Discord'un "Hypesquad" özelliği hakkında öğrendiğim bilgileri sizlere aktaracağım, iyi okumalar!

Hypesquad neyin nesi?
Bir nevi Discord elçisi olmaya Discord, "Hypesquad" adını veriyor. Eğer Discord'u sürekli kullanıyor ve Discord'tan memnunsanız dünya etrafında düzenlenecek çevrimiçi Discord etkinliklerinde yardımcı olmanızı istiyor. Discord'un kullandığı sloganlar ise,

"Discord için heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Biz de Discord için heyecanlıyız. Şimdi birlikte diğer insanların Discord için heyecanlanmasını sağlayalım!"

"Discord'u yükseltmek mi istiyorsun? Hypesquad'a katıl ve Discord'un senin oyun topluluğunu desteklemesine izin ver."
Peki bu sistemin bana getirileri neler olacak?
Aşağıdaki özelliklere sahip olabileceksiniz:
* Discord üzerinde özel bir Hypesquad rozeti ( Screenshot_3.png )

* Etkinlik dönemlerinde Discord elçilerinin toplandığı süper gizli Hypesquad Sunucusu'na katılabilme!

* Bir etkinlik için Discord'a yardımcı olduysanız hediye Hypesquad tişörtü alabilme!
( Screenshot_4.png Screenshot_5.png )
* Ayrıca; etkinliği siz organize ediyorsanız size büyük bir kutuyla hediye gönderiyorlarmış!
( DH0xYlOV0AAYunl.jpg )
Katılım şartları ve başvuru
Katılabilmek pek zor değil. 16 yaşın üzerinde bulunmanız, orta düzey bir İngilizce bilgisine sahip olmanız ve Discord elçisi olmak istiyor olmanız yeterli.

Nasıl başvuracağınızı merak ediyorsanız aşağıda vereceğim bağlantıyı tarayıcınıza kopyalayıp başvuru adresine ulaşıp sayfadaki formu doldurmanız yeterli.
Discordapp.com/hypesquad
Hypesquad hakkında aktarabileceklerim bu kadardı; eklemek istedikleriniz varsa yorumlarda eklemekten çekinmeyin, okuduğunuz için teşekkürler!

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılmayı düşünüyorum. Discord gerçekten çok güzel bir program.
Bu arada teşekkürler.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Güzel konu olmuş ben katılıyorum :para: