Discprd hesap calındı

Berseus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Discord hesabım calındı napabilirim epostayı değiştirmiş

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
e postayı değiştirmişse sıkıntı orada benimde bir kere nitrolu hesabım çalınmıştı 1 yıllık nitro vardı.adam epostayı değiştirmedi fakat,şifreyi ve e postanın kurtarma numarasını değiştirmiş (nasıl bulmuşsa) sonra gitti hesab hesabı arkadaş ekledim,hesapın adı fotoğrafı değişmiş adım Tryfare di, Mert Juan diye değiştirmiş. Ama sonra umrumda olmadı yeni hesap açıp nitro aldım.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
dis.gd/support adresinden Discord destek ekibi ile iletişime geçebilirsin. Hesabını geri aldıktan sonra hesabının yeniden çalınmaması için 2 aşamalı doğrulamayı etkinleştirmeni, E-Postana giriş bilgilerini ve hesap tokenini kimseyle paylaşmamanı öneririm. İyi günler!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
dis.gd/support adresinden Discord destek ekibi ile iletişime geçebilirsin. Hesabını geri aldıktan sonra hesabının yeniden çalınmaması için 2 aşamalı doğrulamayı etkinleştirmeni, E-Postana giriş bilgilerini ve hesap tokenini kimseyle paylaşmamanı öneririm. İyi günler!
Benim cevabım da bunun karpuzlusu. Güvenmediğin yerlerde discord ile login olma.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Benim cevabım da bunun karpuzlusu. Güvenmediğin yerlerde discord ile login olma.
Discord ile girişte sıkıntı yok. Giriş sayfasında da nelerin paylaşılacağı yazar. Dikkat etmek gereken gerçek Discord sayfası olup olmadığı. Örneğin discord.com yerine diiscord.com yazıyor olabilir. İyi günler!