Disgauise skripti

RyderMX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mesela arkadaşım op /d yapınca skini değişiyor tabda adı değişiyor ve üstündeki Kurucu yazısı gidiyor ama , opunu aldığım zaman örnek olarak GoldDonor veriyorum disgauise oluyor ismi değişiyor tabda ama üstünde GoldDonor yazıyor ve skin değişmiyor sebebi nedir ? lütfen cevap verirmisiniz iyi forumlar

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Disguise PLugini Var ? Neden İndirmiyorsun ? permissions bilmiyorsan konu açarak bizlere sorabilirsin :)

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Disguise PLugini Var ? Neden İndirmiyorsun ? permissions bilmiyorsan konu açarak bizlere sorabilirsin :)
Neden konu kirliliği yapsın ki?
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/idisguise/pages/commands-permissions/ Bu adresten ulaşabilir zaten.

Ayrıca o disguise plugini neyse bana da söyleyin :)
DisgiuseCraft'tan sonraki pluginler hep bozdu.Örneğin Lib's Disguisenin çalışma mantığı bir köylü olunca biz vanishte oluyorz ve hep teleport ediyor.F5 Olmadan oynayamıyoruz anlıyacağınız.Çok .... sardı yani.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben disguise skriptini yazdım. Fakat skin değiştirme olayını bir türlü çözemedim. Skript çok güzel işliyor fakat plugin gerekli ki skin değişsin.

RyderMX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Dönüşümlü olan değil , mcsgdeki gibi olan adın değişiyor skin değişiyor vs vs :)