Dizi-Film Fan Club Açıldı

Odasını İstediğiniz

• Game of Thrones

Kullanılan: 1 20.0%
  • Fear/The Walking Dead

• The Flash

• Breaking Bad

Kullanılan: 0 0.0%
  • Prison Break

• Leyla ile Mecnun

• Kardeş Payı

• Hababam Sınıfı

• Arka Sokaklar

• Diriliş Ertuğrul

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu ilk sosyal medya projemdir. Burda dizi ve film fanlarını toplamak ve hoş bir sohbet ortamı oluşturmak. Şu anda Discord ve Skype üzerinde işlevimizi sürdürmekteyiz. Yakın zamanda kendi sitemiz ve Team Speak Sunucumuz açılacaktır. Bir dizi için 5 veya daha fazla istekte bulunursa odası istisnasız açılacaktır. Eğer bana Discord ve Skype üzerinden ulaşamazsanız Facebook sayfamıza mesaj olarak iletebilirsiniz.
Buyrun sosyal medyadaki grup ve konuşmalara katılmak için linkler
Discord: https://**********/AmfEw
Facebook Sayfası: https://facebook.com/Dizi-Film-Fan-Club-1817995591820238
Facebook Grubu: https://facebook.com/groups/1780768215499368/
Not: Çizgi Dizi ve Çizgi Filmler de bu konu dahiliyetindedir.
Not2: Ankettende açılmasını istediğiniz odayı seçebilirsiniz

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Neden sadece yabancı diziler ? Neden leyla ile mecnun vs türk dizileri yok ? Nedir bu yabancılığa olan sevginiz ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Benden sonra herkes açıyor .d (Açılmıcaktı aslında.Discord devrini tekrar başlatan benim forumda )

Gelirim bi ara.

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benden sonra herkes açıyor .d (Açılmıcaktı aslında.Discord devrini tekrar başlatan benim forumda )

Gelirim bi ara.
"Discord tekrar başlatan benim" cümlesinde çok yanılıyorsunuz. Ben Discord' u kuzenim tarafından öğrendim ve sadece 1 konu gördüm ki oda size ait değildi. Yani herşeyi kendi üzerinize almayın ama Discord' a ya da Skype' a beklerim :D

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
"Discord tekrar başlatan benim" cümlesinde çok yanılıyorsunuz. Ben Discord' u kuzenim tarafından öğrendim ve sadece 1 konu gördüm ki oda size ait değildi. Yani herşeyi kendi üzerinize almayın ama Discord' a ya da Skype' a beklerim :D
"(Açılmıcaktı aslında.Discord devrini tekrar başlatan benim forumda )" Ben Discord serveri açmadan önce baktım 2 3 dakka kimse yoktu :D
Eski konuma bak istersen sonra senin kuzeninin Discord konusuna bak.Bilmiyorum valla sende bi bakta bizde öğrenek ilk kim tekrar başlatmış bu devri forumda :D

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"(Açılmıcaktı aslında.Discord devrini tekrar başlatan benim forumda )" Ben Discord serveri açmadan önce baktım 2 3 dakka kimse yoktu :D
Eski konuma bak istersen sonra senin kuzeninin Discord konusuna bak.Bilmiyorum valla sende bi bakta bizde öğrenek ilk kim tekrar başlatmış bu devri forumda :D
Kuzenim bu forumda bile değil. Sen "Discord' u foruma ben getiridm ben getirince sen ve diğerleride Discord suncusuu açtı" diyorsun bende diyorum ki "Ben kuzenimden öğrendim senden değil" tamam mı?

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Kuzenim bu forumda bile değil. Sen "Discord' u foruma ben getiridm ben getirince sen ve diğerleride Discord suncusuu açtı" diyorsun bende diyorum ki "Ben kuzenimden öğrendim senden değil" tamam mı?
Pki :/
pki
ok
gg
pki
tamam
bb