Dizi Tanıtımı l MR.Robot

Devam Edeyimi

• Evet

Kullanılan: 4 66.7%
  • Hayır

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

FyreUKl

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Evet Dizi Tanıtımımızın İlk Konusuna Hoşgeldiniz Bu Benim İlk Rehber Konum Olucak Başlamadan Önce hiçbir Şekilde Moderatör Olma Amacım Yoktur Sadece İnsanları Yabancı Dizilerinde Çok Güzel Olacağı Konusunda Bilgilendirmektedir.
"Bir İnsana Silah Verirseniz Banka Soyabilir Fakat Bir Banka Verirseniz Dünyayı Soyabilir"
Güzel Bir MR.Robot Sözüyle Konumuza Başlayalım

Filmimizin Ana Karakteri Ramı Malek Kendisi Filme Uyumlu Tavrıyla Deliliği Düzgün Yansıtmasıyla Jestleriyle Vesaire Cidden Mükemmel Bir Oyunculuk Sergiliyor Filmimizin Konusu İse Gündüzleri Bir Siber Güvenlik Kurumununda Çalışan Akşamları İse Kural Tanımaz Birinin Hayatı Kendisi Toplumdan Nefret Etmekte Ve Neredeyse Toplumu Kuran Şirket E Corp'A Yani Şeytan Şirkete Saldırı Düzenlemekle Geçiyor Filmi Cidden Bu Kadar Özetleyebildim Aşırı Değişik Olaylar Oluyor Ağır Spoiler Vermiş Olurum Eğer Spoiler Almak İsteyen Var Altta Bir Bölüm Açarım Ve Anlamadığın Yerleri Oraya Nasıl Olduğunu Yazarım . Filmin Yapımcılığını USA Üstleniyor Filmimizin İlk Sezonu Şuanda Bitmiş Durumda 10 Bölümlük Çok Sarmal İlerleyen Bazen Beynimizin Yanacağı Bazen Heyacanlanacağımız Bazen Üzülüceğimiz Bazen de Eğleneceğimiz Bir Hikaye Şimdi Bir Kaç Soruyu Cevaplamak İstiyorum

Filmin Türkçe Dublajı Var mıdır ?
Evet Filmin Türkçe Dublajı Vardır Fakat Orjinal Halindeki Olayı Cidden Yaşayacağımız Ve Gerçek Seslerini Duymak Varken Neden Türkçe Dublaj ? Bazen Öyle Durumlar Oluyor ki Altyazıyı Okumaya Üşeniyor İnsan Bu Yüzdende Okumaya Gerek Kalmayacağımız Türkçe Dublajımız Var Cidden Bu Konuyu Beğendim Türkçe Dublaj Olması Baya İyi
Sezon Kaç Bölüm ?
Sezon Şu Anlık 10 Bölümden Oluşmakta Fakat 2. Sezonun Görüntüleri Var Bu Konuyu Cidden Bende Yeni Gördüm Ve Sevindim

Filmizin IMDb Puanı 8.8 Wow Cidden İyi Bir Puan Bence
Benim Puanım İse 9.3 Cidden Mükemmel Bir Dizi Cidden Beğendim Küçük Hataların Toplamında Bu Kadar Kırdım

Filmin Türkiye'ye Göndermeleri Var Asın Bayrakları!!!

Her Neyse Konum Bu Kadar Devam Edip Etmememi Yukarda Açacağım Oylamaya Oy Vererek Söyleyebilirsiniz Cidden Çok Uğraştım . :)

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Müthiş dizi kesinlikle öneriyorum.Konu güzel olmuş yapan arkadaşın ellerine sağlık :)

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu esas alarak film tanıtımı yapsam saldırır mısın :D

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Prison Break'ta da Türkiye geçiyor. Onuda izle, oda güzel :D

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kısaca özet:

Dizi, bir şizofrenin Evil Corp denilen dünyanın en köklü şirketini hacklemesini konu alıyor.