Dizüstü Bilgisayar Önerisi

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Durduk yere ısınmaz tabii ki. Bir oyun açın, o zaman göreceksiniz. Ve her modelde var demedim, ama o atılan linkteki modelde var o sorun.
wwe2k18 de ısınıyor anca (onuda highda oynuyorum :) ) ama o model hakkında bilemem

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
dizüstü alma derim yer kaplasada toplama bir masaüstü almanı öneririm sonuçta aynı fiyata daha iyi performans ve parçaların eskidiğinde kolay değişme imkanı + sayılamayacak kadar avantaj

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ahahaha, abi HP laptop linki atıyorlar. Komediye bak. O fan sesi belanız olur yemin ediyorum.
https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...23ea-p-HBV000007EZFG?magaza=İntegra Teknoloji HP Pavilion serisine laf ettirmem ! Bir konu hakkında bilginiz yoksa yazmayın, yazmak zorunda değilsiniz.
dizüstü alma derim yer kaplasada toplama bir masaüstü almanı öneririm sonuçta aynı fiyata daha iyi performans ve parçaların eskidiğinde kolay değişme imkanı + sayılamayacak kadar avantaj
Ama birde şu var çok seyahat ediyor ise yanında mutlaka bir laptop taşıması lazım fakat sadece evde kullanacaksa bende toplama öneriyorum Ryzen 3 1300x ve GTX 1050Ti ikilisini yapabilir, gönül ister ki Ryzen 5 1400 alalım Ryzen 3 1300x yerine fakat şu an ekran kartı ve ram fiyatları abuk bir şekilde arttı.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cb005nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2cj23ea-p-HBV000007EZFG?magaza=İntegra Teknoloji HP Pavilion serisine laf ettirmem ! Bir konu hakkında bilginiz yoksa yazmayın, yazmak zorunda değilsiniz.

Ama birde şu var çok seyahat ediyor ise yanında mutlaka bir laptop taşıması lazım fakat sadece evde kullanacaksa bende toplama öneriyorum Ryzen 3 1300x ve GTX 1050Ti ikilisini yapabilir, gönül ister ki Ryzen 5 1400 alalım Ryzen 3 1300x yerine fakat şu an ekran kartı ve ram fiyatları abuk bir şekilde arttı.
mini atx kasa toplayabilir böylece yanında taşıyabilir tek problem monitör bulmak

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dizüstü oyun bilgisayarı olmaz zaten. İlk performansını alamayacaksın zaman geçtikçe oyun bile oynatmayacak, ısınıp kapanacak. Her dizüstü bilgisayarı için geçerli bu, istersen 50 bin liralık dizüstü bilgisayarı al yine aynı olacak. Dpelqpled_'in aşağıdaki yorumu güzel. O tarz bir kasa toplayabilirsin. Katlanabilir klavyeler de var. Bu tarz bir girişim dizüstü toplamaktan daha verimli olacaktır hem fiyat hem performans açısından.

Son düzenleme:

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mini atx kasa toplayabilir böylece yanında taşıyabilir tek problem monitör bulmak
cd7e734d1ef2b7770b74077ef96089c40eed7b9e.png

Bir eline bu kasa diğer eline bir monitör, bağlantı kabloları ve mini jeneratörle(cafe gibi ortamlarda masaya çıkarıp kullanabilmek için) bence sıkıntısız bir sistem olur.

taşınabilirlik 10/10
kullanılabilirlik 10/10

dizüstü sahipleri şu an ağlıyor. ups klavye ve fareyi unuttum. onuda bi yerimize sokarız. cebimize falan.