Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Dome Islands > Byers

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben mi geriden geliyorum bilmiyorum ama şu forumda bi render akımı aldı başını gidiyor.. adam akıllı f5 ile çek screenshot, ona bakalım. Böyle işler hem güzel göstermiyor hemde detayları öldürüyor. yapmayın etmeyin ya

Spowken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spowqın diyorki detaylar geliştirilebilir ve render güzel durmamış çatılar ise gördüğüm kadarıyla /\ bu kısımda bi boşluk var en üstte o boşluk pek hoş durmamış fikir güzel uygulaması iyi gibi fakat ufak hataların var güzel bir çalışma olmus ^^

Mucosoft

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mucosoft diyor ki: Binanın çevre ile uyumu güzel. Doğa ile iç içe yapman da doğa severlerin beğeneceği anlamına geliyor. Başarılarının devamını dileriz. :)

Kasey00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[QUOTE = "WhoIsLance0, post: 2406901, member: 10505786"]
I don't know if I'm coming from behind, but the current render. Such works do not look both good and kill the details. Don't do it either tellthebell softonic
[/ QUOTE]

Didn't quite get you. Mucosoft says: The building is in harmony with the environment. Nature lovers will love it.

Son düzenleme: