DometMC | Açık Arttırma | Rütbe ve RütbeHammadde | Fırsat ve Edit | Kasalar | Hile Koruması | 1.8.X

DometMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Haklısın zamanla olacak şeyler fakat bunları düzeltmelisiniz.

- Doğrudur..
- Yalnız her yerde öyle o ?
- :)
- CS:GO Kasasının amacı spawnda gizli yeri bulmak değil mi? Gizli değil ama.Ondan bahsediyoruz.
- Dollars meselesini essentials'ın iconomy'sini kullanıyorsanız lang dosyasından Türkçe'leştirebilirsiniz.Herhangi bir sıkıntı çıkmaz, adı üstünde: Lang yani dil dosyası :) Oyuncuların paraları ayrı yerde kayıtlı ve onlara hiçbir şekiklde hiçbir şey olmaz.
- Hayattaki şansım desene :)
- AAC'yi ben tek başıma desem eklemiyordunuz, 2-3 arkadaş daha dedi onun yüzünden eklediniz.
---Her yerde öyle olduğunu biliyorum. Hepsi aynı kelime fakat onu demeye çalışıyorum :D
---CS:GO Kasasının amacı spawnda gizli yeri bulmak değil. Ondan sonra soruyorlar "-CS:GO KASASI NEREDE ADMİN KURUCU SÖYLE NEREDE NASIL BULACAĞIZ ---BULAMIYORUM WARPI YOK" gibi sorular soruyorlar. O yüzden uzatmak istemedim. Sadece warp koymayalım dedik. Spawnı tanısınlar biraz dedim. Biliyorsun ki oyuncuların birçoğu oyuna girdikleri anda lapis'e dalıp rütbe kasıyorlar. Yani en azından ben böyle şahit oldum.
---Dollars konusunda teşekkürler. Düzenlerim. Bu arada essentials'ın iconomy'sini kullanmıyoruz. iConomy pluginini kullanıyoruz.
---AAC'nin 1.8'de etkili olduğunu bilmiyordum. Ben eski sunucumda denemiştim ve o sunucu 1.7/1.8 PaperSpigot olduğu için çok hata çıkıyordu. Şu anlık hiç sorun yok. Boşuna atmıyor oyuncuları.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
---Her yerde öyle olduğunu biliyorum. Hepsi aynı kelime fakat onu demeye çalışıyorum :D
---CS:GO Kasasının amacı spawnda gizli yeri bulmak değil. Ondan sonra soruyorlar "-CS:GO KASASI NEREDE ADMİN KURUCU SÖYLE NEREDE NASIL BULACAĞIZ ---BULAMIYORUM WARPI YOK" gibi sorular soruyorlar. O yüzden uzatmak istemedim. Sadece warp koymayalım dedik. Spawnı tanısınlar biraz dedim. Biliyorsun ki oyuncuların birçoğu oyuna girdikleri anda lapis'e dalıp rütbe kasıyorlar. Yani en azından ben böyle şahit oldum.
---Dollars konusunda teşekkürler. Düzenlerim. Bu arada essentials'ın iconomy'sini kullanmıyoruz. iConomy pluginini kullanıyoruz.
---AAC'nin 1.8'de etkili olduğunu bilmiyordum. Ben eski sunucumda denemiştim ve o sunucu 1.7/1.8 PaperSpigot olduğu için çok hata çıkıyordu. Şu anlık hiç sorun yok. Boşuna atmıyor oyuncuları.
iConomy eklentisini kullanıyorsanız daha da kolay işiniz.Config'den düzenleyin.

AAC Zaten en az 1.8'de çalışıyor ?

DometMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iConomy eklentisini kullanıyorsanız daha da kolay işiniz.Config'den düzenleyin.

AAC Zaten en az 1.8'de çalışıyor ?
iConomy'i düzenlerim o zaman. Teşekkürler.

AAC 1.8'de çalışıyor fakat diğer sunucum 1.7/1.8 olduğu için sorun çıkartıyordu. 1.7 versiyonu olduğu için birçok oyuncu gereksiz yere atılıyordu. Plugini boşuna satın aldığımı düşünmüştüm fakat şimdi işe yarıyor. :)

_Broken_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Warp Lapisteki Fotoğraf Yamuk Çekilmiş Konuda Renkgarenk Dikkat Çekici :)

Freezq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Huzi01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarısız Buluyorum Neden

Konu Duzenlenmeli
Pluginler Bıraz Kötu
Yenilik Gelmeli Hep Klasik Şeyler

Freezq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarısız Buluyorum Neden

Konu Duzenlenmeli
Pluginler Bıraz Kötu
Yenilik Gelmeli Hep Klasik Şeyler
Merhaba. İlk olarak eleştiriniz için teşekkür ederiz.

Konu düzenlenecektir. Konu düzenlenmesi için bir grafiker tuttuk.
Pluginler için geliştirme yapacağız. Bu görüşünüzü göz önünde bulunduracağız.
Yenilik konusunda ne istiyorsunuz ? Ona göre bir şeyler yapabiliriz. İyi günler. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Konumuz güncellenmiştir.Herkesi serverimize bekleriz :)

ZenciBen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Kavganız Çok Tatlı Bide Aacyi Parayla Aldıysanız Bi Konusabilirmiyiz banada lazımda irfan4836 ekleyin lutfen.