Donanımlardan anlayan tayfa

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Technopatcı olmaya gerek yok şunu araman yeterli.
http://lmgtfy.com/?q=Cuaresma45 Technopat
Peki. Technopatta arada konu açıyorum. Bunun konuyla ne alakası var. 1 saattir aynı şeyi anlatmaya çalıştım. Ama @umut_ ve sen konuyu değiştirmekten başka yaptığınız bir şey yok. tekrar etmek istemiyorum artık üste çıkıp büyük harflerle yazdığım mesajı okursanız eminim bu tartışma biticektir.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
şimdi hewaller hesap dürelim
güzel pc topluon güzel müzel monitörsüz 2300 diyeq
ps4 - 1400 töce parası
aradaqi farq 900 töce parası
steam yaz indirimlerinde fırsat kollanıp 300 töce parasına alınacak güzel oyun 30 tane fln
ps4 oyunu 2 bilmdn 3.
pc ye bi de qol al.
zevk meselesi zengin seroxlar ikisini de alır fakir seroxlar bi tane alır

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1:40 dan sonrasını izle 750 ti daha fazla performans veriyor.
şu an için böyle. Yalnız 5-6 sene sonra ne yapacaksın? 1080p de anca minecraft açar o kart. ps4 ün avantajı optimizasyon. Oyunlar sadece ps4 e çıkacağından onun kasamayacağı hale geliyor.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an için böyle. Yalnız 5-6 sene sonra ne yapacaksın? 1080p de anca minecraft açar o kart. ps4 ün avantajı optimizasyon. Oyunlar sadece ps4 e çıkacağından onun kasamayacağı hale geliyor.
Peki Ps5 çıkdığında nolucak? Ve ps4 destek kesildiğinde nolucak?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
6 Sayfa yazıyı okumak yerine şunu koyup gidiyorum.

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki Ps5 çıkdığında nolucak? Ve ps4 destek kesildiğinde nolucak?
Muhtemelen 5-6 sene sonra. O zamana kadâr gtx 750 ti ın 1080p açabileceğini nerden çıkardın. Örnek vereyim. Ps3 kaç yıl önce çıkmasına rağmen gta5 i kaldırıyor. Hd6570 ekran kartım var ve çıkarmadığı sorun kalmadı. Minecraftta 30 fps zor görüyorum ve optifine yüklü. Diğer bir şey ekran kartında zaten eziyor diğer donanımlar ne olacak. O kasa 1 seneye pert. İşlemci 2 çekirdekli bi süre sonra desteklenmemeye başlıyacak. Psu ağlıyor.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen 5-6 sene sonra. O zamana kadâr gtx 750 ti ın 1080p açabileceğini nerden çıkardın. Örnek vereyim. Ps3 kaç yıl önce çıkmasına rağmen gta5 i kaldırıyor. Hd6570 ekran kartım var ve çıkarmadığı sorun kalmadı. Minecraftta 30 fps zor görüyorum ve optifine yüklü. Diğer bir şey ekran kartında zaten eziyor diğer donanımlar ne olacak. O kasa 1 seneye pert. İşlemci 2 çekirdekli bi süre sonra desteklenmemeye başlıyacak. Psu ağlıyor.
Bilgisayarı en azında uprage etme şansımız var. Ps4 ü Ps5 e uprage edebiliyozmu ki?

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı en azında uprage etme şansımız var. Ps4 ü Ps5 e uprage edebiliyozmu ki?
6 sene sonra ekran kartını upgrade mi edeceksin. Ha biri etmiş dersen yeni bir psu alman gerek. 6 sene sonra o işlemci de yetersiz kalıcaktır. Belki Hdd i de upgrade etmek isteyeceksin. 10000 rpm lik hdd ler çıkıcak çünkü. Oyunun boyutu büyüdükçe verileri daha hızlı yüklemek lazım. Soğutucu desen onun da ömrü bitecek. Hadi onları upgrade etmedin diyelim psu + işlemci + ekran kartı = ps5 - ps4 ü satarak aldığın para. Ps5 aldığına herşeyi upgrade etmiş olacaksın.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
6 sene sonra ekran kartını upgrade mi edeceksin. Ha biri etmiş dersen yeni bir psu alman gerek. 6 sene sonra o işlemci de yetersiz kalıcaktır. Belki Hdd i de upgrade etmek isteyeceksin. 10000 rpm lik hdd ler çıkıcak çünkü. Oyunun boyutu büyüdükçe verileri daha hızlı yüklemek lazım. Soğutucu desen onun da ömrü bitecek. Hadi onları upgrade etmedin diyelim psu + işlemci + ekran kartı = ps5 - ps4 ü satarak aldığın para. Ps5 aldığına herşeyi upgrade etmiş olacaksın.
Yah tmm sen hklısın ps4 980 den de daha iyi sony cok cool