Donanımsal Yardım

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkaşlar, Donımsal bilgim kesinlikle çok az hayatımda hiç masaüstü veya leptop kapağını açmadım :D Şimdi arkadlar özetlemem gerekirse benim 2 Adet leptobum var 2 side 4 GB Ram a sahip ikisndede 2 slot ve slot tanesi 2 GB Ram Bellek var. Birde Masaüstüm var 2GB Onun ramı var ben Tüm leptoplarımdaki RAM'ları masaüstüme takmak istiyorum kısaca bu 2 leptobu kullanmayıp masaüstüne vereceğim (ekran karınıda) böyle bir şey mümkünmü? 10 GB güzel bir ekran kartına sahip masaüstü yapmam? Yaparsam iyi olurmu hızlı olurmu :D lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Laptop ve masaüstündeki ram slotları farklıdır. Ekran kartındanda verim alamassın. Masaüstüne hız katmak istiyorsan bir bilgisayar mağazasından 8 gb ram ve bir ekran kartı almalısın.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Laptop ve masaüstündeki ram slotları farklıdır. Ekran kartındanda verim alamassın. Masaüstüne hız katmak istiyorsan bir bilgisayar mağazasından 8 gb ram ve bir ekran kartı almalısın.
Evet anladım bugün bozuk bir leptobumun içini açtım biraz inceledim haklısınız teşekkürler yorumunuz için.

Mrkurt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Masaüstü bilgisyarın anakartı maximum kaç Gb ram ' i desteklediğini önce anakart modelini internetten araştırman gerek eski bir sisteme sahip isen desteklemeyebilir yuvaya oturur ama desteklemez.Ekran kartı modelini verirsen güzel tavsiyelerde bulunurum .