DonsuzTurk 1.8 Survival Plugin Paketi | Ücretsiz |

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-- ÖNSÖZ --
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere açıksız,bugsuz,lag yapmayacak kendi plugin paketimin jarlarını paylaşıcam inşallah işinize yarar. iyi akşamlar...

-- KURULUM --

Arkadaşlar şimdi verdiğim linkten indiriyorsunuz, daha sonrasını zaten mutlaka biliyorsunuzdur :) Bilmeyen olduğunu düşünmüyorum varsada
> http://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=3134

-- Plugin Listesi --
Plugin Paketinden Bir Görünüm

-- İNDİRME LİNK --

http://s9.dosya.tc/server2/rem7op/Plugin_Paketim.rar.html

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok resim ekleyebilirdiniz.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzda bunları kullanırsanız çökmesi an meselesi pluginlerin ve skriptlerin %95'i buglu ve hatalı. Zaten kanıtıda arkadaş açtığı sunucu 1 gune kapanıyor.

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda bunları kullanırsanız çökmesi an meselesi pluginlerin ve skriptlerin %95'i buglu ve hatalı. Zaten kanıtıda arkadaş açtığı sunucu 1 gune kapanıyor.
Hicbir zaman actigim sunucu 1 gunde kapanmadı, bu jarlarda hicbir açık yok senin kuyruk acın var bunu biliyorum, skypeden tehdit mesajları buraya attırma 100 aboneli "youtuber" :p

Daha çok resim ekleyebilirdiniz.
Yakında dosyalarıda ekleyecem, resim de ekleyecem. İyi Forumlar...

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hicbir zaman actigim sunucu 1 gunde kapanmadı, bu jarlarda hicbir açık yok senin kuyruk acın var bunu biliyorum, skypeden tehdit mesajları buraya attırma 100 aboneli "youtuber" :p

Yakında dosyalarıda ekleyecem, resim de ekleyecem. İyi Forumlar...
Ben kendime youtuber demedim. Eğer youtube'da video çekip atanlar youtuber deniliyorsa bende öyleyım, bu gerçek abonelerle ne alakası var ? Sana tehdit mesajları atmıyorum. Yapcaklarımı söylüyorum bu kullandığın skriptlerin çoğu sonmilas'ın ilk pl paketini dağıttığımdakı birazdınıda tolgadan almışsın. Senın gücün neki benle uğraşıcaksın ? Gücümü bilmiyorsan sunucu açıncada öğreneceksin.

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kendime youtuber demedim. Eğer youtube'da video çekip atanlar youtuber deniliyorsa bende öyleyım, bu gerçek abonelerle ne alakası var ? Sana tehdit mesajları atmıyorum. Yapcaklarımı söylüyorum bu kullandığın skriptlerin çoğu sonmilas'ın ilk pl paketini dağıttığımdakı birazdınıda tolgadan almışsın. Senın gücün neki benle uğraşıcaksın ? Gücümü bilmiyorsan sunucu açıncada öğreneceksin.
Tehditlere bak tehditlere :p emin ol ki gücün yetersiz emin ol, Seni gidi Çakma 'Youtuber' :p

Bu Arada Sonmilasdan banane ben sizden özencek kadar düşmedim çakma youtuber bey :p Tolgada bana vermiş olabilir skript vb ama o konu seni ilgilendirmez :) İyi Forumlar

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tehditlere bak tehditlere :p emin ol ki gücün yetersiz emin ol, Seni gidi Çakma 'Youtuber' :p

Bu Arada Sonmilasdan banane ben sizden özencek kadar düşmedim çakma youtuber bey :p Tolgada bana vermiş olabilir skript vb ama o konu seni ilgilendirmez :) İyi Forumlar
Skript bize aitse ilgilendirir. Gücün yetmez diyorsunda skype'da az yalvarmadın.