Don't Hate Me -Creeper

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

paint tool sai tarafından çizilip photoshopta editlenmiştir

• Beğen
Reactions: DIO

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ahaha. Surat çok iyi olmuş. Beğendim.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bravo böyle devam!

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ama bir Efsanevi Süper Saiyan (ben) asla hiçbir yaratığa acımaz. :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ama bir Efsanevi Süper Saiyan (ben) asla hiçbir yaratığa acımaz. :D
Ulan yakında ''Ben Super Saiyanım!'' diye bağırıp camdan atlayıp öleceksin sokakta ki çocuklar dağılmış kafanı ve etrafa saçılan beyin parçalarını görecek psikolojileri bozulacak bu yüzden de ileride psikopat olabilecekler O yüzden derhal bir psikoloğa gidip görün sanırım akli dengen biraz yerinden oynamış.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ulan yakında ''Ben Super Saiyanım!'' diye bağırıp camdan atlayıp öleceksin sokakta ki çocuklar dağılmış kafanı ve etrafa saçılan beyin parçalarını görecek psikolojileri bozulacak bu yüzden de ileride psikopat olabilecekler O yüzden derhal bir psikoloğa gidip görün sanırım akli dengen biraz yerinden oynamış.

o kadar da değiliz olm. onu deliler bile yapmaz. sadist birisi yapmıştı galiba onun dışında bir de ******* etmek isteyenler. ******* ederim orası ayrı tabi. oraları karıştırmayayım.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kadar da değiliz olm. onu deliler bile yapmaz. sadist birisi yapmıştı galiba onun dışında bir de ******* etmek isteyenler. ******* ederim orası ayrı tabi. oraları karıştırmayayım.
Sadistler öyle şeyler yaparak kendilerini öldürmezler çünkü onlar acı çektirmeyi seven hastalıklı insanlar. Çoktan senin kafa gitmiş :( Ciddi söylüyorum bir psikoloğa git sen ya :(

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala post kasma çabaları vol 4564468455
post kasma çabaları vol 4564468455 derken gereksiz yere spam yapıp bunun yanında mesaj kasıp üstüne üstlük konuyu amacından saptırdığının farkında mısın?