Don't Starve Oynayanlar: Çok Enteresan Bir Şey Oldu

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu yaşadığım olay ne bir mod nede fotomontaj. Çok enteresan bir şey oldu. Başlıktanda anlaşılacağı gibi 2 tane chesterim var. Olayı en baştan anlatmam gerekirse: Mağarada ölmüştüm ve chesterin sopası orada kalmıştı. Sonra hiç eve uğramadan direk mağaraya indim. Mağarada bikaç gün geçirdikten sonra tekrar yukarı çıktım. Yukarı çıktığım anda 2 tane chester oldu. Belki gider umudu ile oyunu kapatıp açtım hala iki taneydi. Resimde zaten apaçık ortada :D . Gerçi şikayetçi değilim 2 tane chester olması çok hoşuma gitti. Sadece görüşlerinizi merak ediyorum.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Chesteri Geçtim 108.Gündesin :o
+
O olayın ben de farklısı olmuştu samanlarla etrafı kapatıyordum sonra ışık tükendi arkamdan bir şey saldırıyordu tam göremedim elimde bir şey yok her türlü öleceğim. Öldüm Baktım Her Taraf Saman olmuş.
Eğer bu olayla bir ilişkisi varsa bence açlıktandır o :D

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oha e çok iyiymiş abi :)

1.Chester yetmez 108. gündeki adama :D

K

Klood07

Ziyaretçi
Acıktığı için halisünasyonlar görüyo işte :D

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız hayatta kalmak için ne zorluklar çektim :D kış gelmişti bende mağaraya indim mağarada şu solucanlardan bi tanesine öldüm sonra bi sunakta yeniden canladım. Tabi envanter yok aynı zamanda kış, adam donuyo tam 40 canım kaldı bi meşale yapıp mağaraya indim. Ordaki mantarlardan felan yiyip canımı düzelttim. Eşyaları toplayıp yukarı çıktımki çıkmaz olaydım köpek saldırısı. Domuzlara kaçıyım dedim hepsi kurtadam olmuş :D Oyunda değil az daha gerçek hayatta ölücektim :D