Drowhake

Lapis Toplayıcısı
Mesajlar
995
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
565
Puanları
60


Dota 2 Update

İyi forumlar, bu konuda sizlere Dota 2'nin en son çıkan güncellemesindeki değişikliklerden bahsedeceğim. Son çıkan güncelleme kısa olduğundan konumuz tabii ki kısa olacak fakat amacımız uzun uzun metinler yazmak değil yayınlanan güncellemeyi basit şekilde anlatmak.


BWdoyI0.jpg


  • ''All Pick'' dereceli oyunlar normale döndü.
    • ''All Pick''in ne olduğunu bilmiyorsanız, bir önceki yamada şöyle bir değişiklik gelmişti; ''Deneme amaçlı bir değişiklik olarak birkaç günlüğüne 'All Pick' oyun modu ile artık yasaklama aşaması başlamadan önce rastgele 25 şampiyon kaldıracak ve yine yasaklama aşamasından önce oyuncular istedikleri şampiyonları kaldırılan havuzdan çekecek.
      *Bu durum sadece dereceli oyunlarda geçerli olacak.''​
  • ''Channeling'' özelliğinin iptaliyle ilgili olan bir hata düzeltildi.
    • ''Channeling''in ne olduğunu bilmiyorsanız size şöyle açıklayayım: Herhangi bir yeteneği kullanırkenki bekleme süresidir. Örneğin; Boots of Travel'in ışınlanma yeteneği ya da Town Portal Scroll'un (ışınlanmaya yarayan tomar) ışınlanırkenki bekleme süresi gibi yeteneklerin bekleme süresine ''Channeling'' deniliyor.

Dota2'nin yeni güncellemesi ile ilgili karşımıza çıkan değişikliklerden bahsettik, tüm Dota2 oyuncularına yeni oyun güncellemesinden selamlar!
 Üst