DragonSky |1.8.x | Normal Ama Eğlenceli Skyblock! (OP DEĞİLDİR)

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhabalar Sunucumuzun Konusuna Hoşgeldiniz.
Sunucumuz 1.8.x Olup Rehber Alımlarına İhtiyacı Vardır.

Rehber Alımı Nasıl Olacak: Aktifliğe,ahlaka,chat'te insanlarla konuşmasına göre davranışlar içinde alınacaktır!
Serverin Hikayesi: Server Yaklaşık 6 - 7 Ay önce açıkdı.Fakat gerekli sorunlardan dolayı kapatılmıştı.Ben ve yeni arkadaşlar ile birdaha sunucu açmaya karar verdik.Şimdiki sunucumuz Yani DragonSky yaklaşık 1.5 Ay oldu ve Bugüne kadar yanımızda olan oyunculara Teşükkürlerimizi Sunarım.

DragonSky Kurucusu: MustafaPvP1

Kadromuz
KURUCU: MustafaPvP1

Kurucu: OnurMT
Kurucu: Berkay_TR52

Server Bilgileri

4 GB Ram
50 Slot
Günlük Kit
Kolay Gelişim
Ucuz Vipler
Rabisu Kalitesi
Bu Kadarı Şimdilik Yeterli.

NOT: Moderatör,Admin veya Builder gibi yetkililere ihtiyacımız olmadığını düşünüyoruz.

Youtuber Alımları Vardır: Youtuber alımları için buraya tıklayarak gerekli yerleri doldurup bize form gönderin eğer kanalınızı uygun bulursak geri dönüş yapılacakdır!

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
skyblock da yenisin galiba eski skyblock cular bilir girişte golem yoktu bizde sonradan getirdiler :)
*************, Wolvoroth, Batuhan Çelik gibi kanallar bu seriyi çekmeseydi siz Skyblock sunucu sahiplerine ekmek çıkmayacaktı ama. Sıradan şeylerin eğlenceli olacağını sanmıyorum. Piyasada modern sunucular daha çok öne çıkıyor.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar vasat, konu düzeni yetersiz. Yine sıradan bir sunucu. 2/10

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
normalse neyi eğlenceli olacak ??
*************, Wolvoroth, Batuhan Çelik gibi kanallar bu seriyi çekmeseydi siz Skyblock sunucu sahiplerine ekmek çıkmayacaktı ama. Sıradan şeylerin eğlenceli olacağını sanmıyorum. Piyasada modern sunucular daha çok öne çıkıyor.

skyblock da yenisin galiba eski skyblock cular bilir girişte golem yoktu bizde sonradan getirdiler :)

Golemden bahseden kim?
Modernlik ve Normallikten bahsedilmiş. Konuda farklı bir sistem, bir özellik göremedim.
Opskyblock'u zaten bende sevmem. Oyuncular hep golem veren sunucu olsada yan çar açıp golem kasıp 1. olsak havasında.
Buildleri ve konuyu geliştirmeniz, farklı sistemler & özellikler eklemeniz gerekli. Başarılar.

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yukarıdaki çoğu arkadaşa katılıyorum farklı olmak istiyorsan farklı ve özgün şeyler düşünmelisin.