Dragonx_76 Survival Plugin Paketi %100 Türkce BETA SURUM [1.7.x]

dragonx_76

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba! Arkadaşlar 9 Kasım 2013 tarihinde katilip 1 Sene ara verip geri Foruma Dondum degerli Minecraft Sunucu sahibleri bildigim kadariyla Survival plugin paketi internet'e cok az sekilde yaygin hep yabancilarin oldugu aklima geldi ve sizi icin bir plugin paketi hazirladim
kullanilisi vb. seyler alta anlatilicak sadece ve sadece bana ait olan bu plugin paketi
BETA SURUM'dedir eger oylama'da Devam Et Cikarsa Faction,Hub,SurvivalGames,Pvp ve benzeri paketleri'de paylasilicak ucret karsılıgında kodladigim pluginleride Skype adresim : Soulfly.gamer
Ulasabilirsiniz,Artik anlatima gecelim.

Sürüm (Version) : 1.7.x

_= Editleme & Plugin Tanitimlari=_
//Authme Turkcelestirip sizlere verilmistir,\\
//Sifreli Op Secengiyle Belirlediginz Sifreyle Op alip verebilirsiniz,\\
Ve daha fazlasi İndir ve Ögren.

Begendiy'seniz 1 Yorum ve 1 Begeni eksik etmeyin.

Version .1.5.2 Ciktiginda GroupManager'de Eklenicek!
Link :
http://dosya.co/779aybrdayyk/plugins.zip
Virustotal :
HTML:
https://www.virustotal.com/tr/file/e473d3f7220e0fd1d5f5a06f06b507af2996491b5f1c38361eff4e0c2eaaed51/analysis/1436801240/

Skype adresim : Soulfly.gamer Ekleyerek eksikleri veya sikayetleri soylebilirsiniz

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En son resim benim eski paylaştigim pluginde fotoğrafta vardı alıntı bu arada

Iyi forumlar

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript gibi ağır bir plugini yüklemek yerine o küçük pluginleri direk kaldırmak daha iyi zaten pakette o işleri yapan pluginler var
Ayrıca skriptin ağır olduğunu söylüyorsun ya şu saniye şurada plugini bırak kasayı fırlat camdan git bi işe başla

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ayrıca skriptin ağır olduğunu söylüyorsun ya şu saniye şurada plugini bırak kasayı fırlat camdan git bi işe başla
Paketi ben paylaşmıyorum.
Tamamen aynı işi yapan duyuru pluginiyle duyuru skriptinden skript olanı daha çok lag yapar

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sohbet gardiyanı , spamerikaoruma , treeassist , announcer , coloredsigns , combatlog , frameprotect , headdrops , sifreliop , silkspawners
bunlar skriptle yapılabilir,tek pluginden değil tüm paketten bahsediyoruz,

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
sohbet gardiyanı , spamerikaoruma , treeassist , announcer , coloredsigns , combatlog , frameprotect , headdrops , sifreliop , silkspawners
bunlar skriptle yapılabilir,tek pluginden değil tüm paketten bahsediyoruz,
Bunların çoğu için skripte gerek bile yok gerek olanlar da zaten hafif
Not: combatlogu aynı güvenlikte iksir ender incisi ışınlanma engelleyen bir şekilde skriptle yap.

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
( SAKIN PRIM ANLAMAYIN PLUGIN PAKETIM VAR AMA PRIM DEGILDIR :( )
Düşüncem : Biraz Türkçeleştirseydin Iyi Olurdu Gidip Başkalarının Survival Paketini ***Craft Yazanı ***Craft Yapmasaydın

Şahsen Çok Bug Var :( Az Ugrasip /ehome /erepair Böyle Buglari Kapasaydin :(

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunların çoğu için skripte gerek bile yok gerek olanlar da zaten hafif
Not: combatlogu aynı güvenlikte iksir ender incisi ışınlanma engelleyen bir şekilde skriptle yap.
Skript yazmayı bilmiyorum ama az çok mantığını biliyorum , biriyle pvp başladığında x moduna girer , x modunda ışınlanma,ender,iksir gibi olaylarda cancel eventi basarsın