DriveBackupV2 Otomatik Eşitleme Plugini

TurkOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar bu konuda sizlere başlıktada okuduğunuz gibi drivebackupv2 pluginini tanıtacağım

Ne işe Yarar ?
Bu plugin sunucunuzun sürekli olarak yedeğini alıyor.
Sürekli olarak yaptığınız değişiklikleri GoogleDrive Veya OneDrive Hesabınıza Eşitliyor.

Nasıl Kullanılır ?
Öncelikle plugin jar'ı Sunucumuzun plugins kısmına atıyoruz ve sunucumuzu başlatıyoruz.
Sonrasında ise Sohbet Kısmına /drivebackup linkaccount googledrive Yada /drivebackup linkaccount onedrive Yazıyoruz
yazdıktan sonra böyle bir yazı çıkıyor
m3.png

ve verdiği linke tıklıyoruz.

Ardından Bu sayfa geliyor
m2.PNG

Ve Bu Sayfadada Üst Kısımda Yazan Kodu Giriyoruz ben orayı Mavi ile boyadım
işte bu kadar sonrasında google hesabınızın drive kısmında kayıt alıyor olacak.

sa.PNG
Pluginin Kullanımı Bu Kadar Plugin Tamamen Ücretsiz

UYARI :Arkadaşlar plugin sizin yaptığınız değişiklere göre eşiteleme yaptığı için bir şey sildiğinizde oradanda silinebilir

Plugin Link: DriveBackupV2

Ekli dosyalar

• m1.PNG
    m1.PNG
    9.4 KB · Görüntüleme: 90

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar bu konuda sizlere başlıktada okuduğunuz gibi drivebackupv2 pluginini tanıtacağım

Ne işe Yarar ?
Bu plugin sunucunuzun sürekli olarak yedeğini alıyor.
Sürekli olarak yaptığınız değişiklikleri GoogleDrive Veya OneDrive Hesabınıza Eşitliyor.

Nasıl Kullanılır ?
Öncelikle plugin jar'ı Sunucumuzun plugins kısmına atıyoruz ve sunucumuzu başlatıyoruz.
Sonrasında ise Sohbet Kısmına /drivebackup linkaccount googledrive Yada /drivebackup linkaccount onedrive Yazıyoruz
yazdıktan sonra böyle bir yazı çıkıyor Ekli dosyayı görüntüle 176098
ve verdiği linke tıklıyoruz.

Ardından Bu sayfa geliyor Ekli dosyayı görüntüle 176097

Ve Bu Sayfadada Üst Kısımda Yazan Kodu Giriyoruz ben orayı Mavi ile boyadım
işte bu kadar sonrasında google hesabınızın drive kısmında kayıt alıyor olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 176099 Pluginin Kullanımı Bu Kadar Plugin Tamamen Ücretsiz

UYARI :Arkadaşlar plugin sizin yaptığınız değişiklere göre eşiteleme yaptığı için bir şey sildiğinizde oradanda silinebilir

Plugin Link: DriveBackupV2
Her seferinde aynı dosyanın üzerine mi yazıyor yoksa yeni dosya mı yüklüyor. Eğer yeni yüklüyorsa fazla dayanmaz