Driver Bulucu Program Var Mı?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sorum gayet basit, bilgisayarımda yavaşlık var virüs taraması falan yaptım ancak temiz çıktı. Sorunun driverların güncel olmamasından ötürü olduğunu düşünüyorum, bir kaç yerde programlar gördüm ama hangisini indireceğime karar veremedim, ayrıca güvenemedim de. Sizin bildiğiniz hangi driver'ın güncellemeye ihtiyacı varsa bulan ve gösteren bir program varsa önerebilirseniz çok iyi olur.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tek tek güncelleme kontrolü yapsana donanımlar kısmında device manager yazıyo bende, türkçesinde ne yazıyor bilmiyorum oraya gir sağ tıkla bileşenleri güncelle

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yavaşlığın birçok sebebi olabilir. Görev yöneticisini kontrol et. Arkaplanda işlemcini, harddiskini zorlayan bir program olabilir. Birde kasanın içini kontrol et tozlarını al. Driverları da tabii ki de güncellemen gerekiyor. Advanced SystemCare veya CCleaner kullanarak kayıt defteri hataları, sistem hatalarını vs düzeltebilirsin. Temporary dosyaları çok birikmiş olabilir. Çöp dosyaları vs temizle.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Önceden hızlı olan bir bilgisayar driver güncellemediğinde yavaşlamaz aynı kalır.
Etki eden başka bir faktör var.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tamam dostlar çözdüm sorunu, bende sanıyorum ki Driver'lar da sıkıntı var. Hepsi güncelmiş meğer. Format attırmıştım yakında zamanda bilgisayara, adamlar 2 gb ramli bilgisayara 64 bit kurmuşlar. hiçbir şey açık değilken bile 1 gb tüketiyor bilgisayar. Bende diyorum Windows 8'de kasma yapmıyordu bunda niye böyle oluyor. Neyse baştan formatlayacağım artık.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam dostlar çözdüm sorunu, bende sanıyorum ki Driver'lar da sıkıntı var. Hepsi güncelmiş meğer. Format attırmıştım yakında zamanda bilgisayara, adamlar 2 gb ramli bilgisayara 64 bit kurmuşlar. hiçbir şey açık değilken bile 1 gb tüketiyor bilgisayar. Bende diyorum Windows 8'de kasma yapmıyordu bunda niye böyle oluyor. Neyse baştan formatlayacağım artık.
aslında oda değildir ben yeni ekran kartı taktığımda pc tost olmuştu yavaş yavaş açıldı bi kaç güne geçebilir

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aslında oda değildir ben yeni ekran kartı taktığımda pc tost olmuştu yavaş yavaş açıldı bi kaç güne geçebilir
64 Bit sisteme 2 GB Ram ağır gelir. Sistem zaten 700- 1 GB kullanıyor bize kalıyor 1 GB felan 1 GB ile ne yapabilirsin ki ? Tarayıcıyı açar en fazla YouTube'da takılırsın.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Googlede Ara: "DriverBooster Full İndir"

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dur tahmin edeyim Windows 10 kullanıyorsun değil mi ?
[automerge]1523918028[/automerge]
Hangi vatandaşa olmuş bu senden başka daha önce ?

Yavaşlığın sebebi Windows 10 güncellemeleri olabilir.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
www.google.com search "yeni ekran kartı taktım pc kasıyor"
40 yıllık romalıyım öhm sosyal kullanıcısıyım böyle sorun görmedim büyük ihtimal Windows 10 kullanıyorsa güncellemelerden dolayı, ekran kartı değiştirince bilgisayarın kasması ha ?
[automerge]1523918537[/automerge]
Googlede Ara: "DriverBooster Full İndir"
Sendeki beyin bende olsa dünya bankasını 1 haftada soyardım.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hepsi hikaye zaten win10 kendi kuruyor, pc milattan öncedense kasması doğal

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dur tahmin edeyim Windows 10 kullanıyorsun değil mi ?
[automerge]1523918028[/automerge]

Hangi vatandaşa olmuş bu senden başka daha önce ?

Yavaşlığın sebebi Windows 10 güncellemeleri olabilir.
Yok ya Windows 7 kullanıyorum. Ultimate attıracaktım, Professional 64 bit kurmuşlar. Eh işte Windows 8 temasını beğenmedim diye attan inip eşeğe binmiş oldum.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarın UEFI değilse, UEFI destekliyorsa, UEFI desteği olan bir sistem kurmanı öneririm.