Yardım Dropper Makinesi

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.14.3
Client, dropper makinesi gibi. Yaratıcı bir başlık attım. Sunucumda oynarken haritanın belirli yerlerine gidince anlık drop düşüyor ve aşağıdaki hata logu oluşuyor. Peki neden?

Kod:
[14:28:40] [main/WARN]: Couldn't look up profile properties for com.mojang.authlib.GameProfile***,name=***,properties={},legacy=false]
com.mojang.authlib.exceptions.AuthenticationException: The client has sent too many requests within a certain amount of time
    at com.mojang.authlib.yggdrasil.YggdrasilAuthenticationService.makeRequest(YggdrasilAuthenticationService.java:79) -[YggdrasilAuthenticationService.class:?]
    at com.mojang.authlib.yggdrasil.YggdrasilMinecraftSessionService.fillGameProfile(YggdrasilMinecraftSessionService.java:180) [YggdrasilMinecraftSessionService.class:?]
    at com.mojang.authlib.yggdrasil.YggdrasilMinecraftSessionService.fillProfileProperties(YggdrasilMinecraftSessionService.java:173) [YggdrasilMinecraftSessionService.class:?]
    at buo.b(SourceFile:132) [buo.class:?]
    at buo.f(SourceFile:108) [buo.class:?]
    at buo.a(SourceFile:104) [buo.class:?]
    at buo.a(SourceFile:57) [buo.class:?]
    at dho.a(SourceFile:748) [dho.class:?]
    at lm.a(SChunkDataPacket.java:139) [lm.class:?]
    at lm.a(SChunkDataPacket.java:27) [lm.class:?]
    at kd.lambda$checkThreadAndEnqueue$0(PacketThreadUtil.java:27) [kd.class:?]
    at kd$$Lambda$1787/2023866050.run(Unknown Source) [kd.class:?]
    at agn.h(ThreadTaskExecutor.java:159) [agn.class:?]
    at agr.h(SourceFile:23) [agr.class:?]
    at agn.p(ThreadTaskExecutor.java:130) [agn.class:?]
    at agn.bf(ThreadTaskExecutor.java:110) [agn.class:?]
    at cvo.e(SourceFile:915) [cvo.class:?]
    at cvo.b(SourceFile:411) [cvo.class:?]
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:154) [Main.class:?]
    at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method) -[?:1.8.0_51]
    at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(NativeMethodAccessorImpl.java:62) -[?:1.8.0_51]
    at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43) -[?:1.8.0_51]
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:497) -[?:1.8.0_51]
    at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:159) [launchwrapper-of-2.1.jar:2.1]
    at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:30) [launchwrapper-of-2.1.jar:2.1]

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Oyun içerisinde kullandığın herhangi bir mod bulunuyor mu? Ayrıca gelen paketlerle ilgilenen ek bir eklenti kullanıyor musun. Sunucuyu baştan kurarsan düzelme ihtimali olabilir.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Oyun içerisinde kullandığın herhangi bir mod bulunuyor mu? Ayrıca gelen paketlerle ilgilenen ek bir eklenti kullanıyor musun. Sunucuyu baştan kurarsan düzelme ihtimali olabilir.
Sunucu, genel olarak güvenlik eklentileriyle donatıldı. Spigot kullanıyorum. Pek eklenti tercih etmiyorum, doğal oynuyorum.
Oyun ise sade bir şekilde 1.14.3 Vanilla Optifine sürümü.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, sorunun çözümünü buldunuz mu ? Eğer bulduysanız çözümünü yorum kısmına yazarsanız bundan herkes faydalanabilir.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Merhaba, sorunun çözümünü buldunuz mu ? Eğer bulduysanız çözümünü yorum kısmına yazarsanız bundan herkes faydalanabilir.
Merhaba @Vearthx, çözüme kavuştu sayılır. Haritada yer alan bir kafa veya skinden dolayı olduğu düşünülüyor. Bu kafanın adı Mojang sunucularına gidip kontrol ediliyor. Böyle bir adda skin bulunamadığı için hata veriyor sanırım. Fakat henüz araştırmadım kafaların konumunu tam olarak ama çözüldü sayabiliriz.