[Dual Martial Artist] Geliştime Ekibi | Sunucu Kurmak İsteyenlere Yardım Ekibi | >>Buyurunuz İçeri <<

Nultake

Marangoz
En iyi cevaplar
0
>>Merhabalar Dostlarım Ben [Dual Martial Artist] Grubunun Üyesi Kaan, 18 Yaşında İzmir'de Oturan Bir MC Eklenti(Java/Skript) Geliştiricisiyim.

[Dual Martial Artist] Ekibi Kimdir/Nedir/Ne İşe Yarar?

>> Çocuk Yaşta Tanışmış 2 Arkadaş Tarafından Kurulmuş MC Server Oluşturmak İsteyen Arkadaşlara Yardımcı Olmak,Tecrübelerini Paylaşmak İsteyen 2 Arkadaş Tarafından Oluşturulmuş Bir Oluşumdur.

>>[Dual Martial Artist] Ekibi 1 Geliştirici(Java/Skript) Ve 1 Adet Mimardan Oluşmaktadır.

>>6 Senelik MC Tecrübemiz İle Sizlere Yardım Etmeye Hazırız.

>>Sunucunuzda Yapmak İstediğiniz Sistemlere Ve Buildlere Yardım Edebiliriz Ve Bu Yardım Karşılığında Herhangi Bir Ücret Talep Etmeyiz.

>> Amacımız Yeni Dostlar Edinip, Kendimizi Geliştirmek Ve Yardımcı Olmak.

>>Sizde Bizim İle Çalışıp Eğlenirken Bir Şeyler Başarmak İstiyorsanız Okumaya Devam Ediniz...

[Dual Martial Artist] Ekibinden Yardım Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
>> Tek Yapmanız Gerek Herhangi Mecradan Size Ulaşabileceğimiz Bir Adress(Discord/Skype/Curse/Ts Vb.) Vermeniz.

>>NOT : Okuyup Vakit Ayırdığınız İçin Teşekkür Ederim Umarım Eğlenceli Vakit Geçirebileceğimiz Yeni Dostlar Kazanırız İyi Forumlar Dilerim.

<--------------------------------Güncelleme-------------------------------->
>>Arkadaşlar Aramıza Yeni Bir Üye Katılmıştır.

>>MegaCrafter
>>Java Eklenti Geliştiricisi Olarak Görev Alıcaktır.
>>Kendisine Hoş Geldin Diyoruz .

Son düzenleme:

hmos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Benim Bir Plot Arsalar Spawnına Mob Arena Gibi Kendim Hazırladığım Yerlerin Düzenlenmesine İhtiyacım Var Bu Konuda Bilgi Almak İstiyorum Discord: LastPlayer#9079

Nultake

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Benim Bir Plot Arsalar Spawnına Mob Arena Gibi Kendim Hazırladığım Yerlerin Düzenlenmesine İhtiyacım Var Bu Konuda Bilgi Almak İstiyorum Discord: LastPlayer#9079
şu an İşteyim 8-9 Gibi İletişime Geçiceğim

hmos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Çabuk Cevap Verdiler ve işim hemen halloldu plugini daha denemedim ama olsun puanım 10/10

furkangokkusu22

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yardım Etmekten Mutluluk Duyarız İletişime Geçeceğim Ancak Konuda Dc Linki Geçersiz Linki Sınırsız Yaparsanız Daha Rahat Ulaşabiliriz ^^
Sunucuyu kapattık maalesef belirli sebeplerden dolayı.Şuanda polycraft olarak devam ediyoruz ve biraz daha ciddi ve gerçekten Türkiye'de factiona yeni bir tat ekleyebiliceğimizi düşünüyorum.
Discord Link : https://**********/QSjBYZf

Nultake

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Kusura Bakmayın Bayadır Aktif Olamadım. şu an İçin Bir Proje Üzerinde Çalışıyoruz. Yardımcı Olmam Pek Mümkün Gözükmüyor ^^

ByKro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba kardeşim biz bir mmorpg serveri kurmayı planlıyoruz ve üç kişiyiz yanımıza bilgili, saygılı sizin gibi insanlar arıyoruz. Açıtığın konu çok samimi geldi sizinle bi DC de sohbet etmek isteriz eğer sizede uyarsa kardeşim. DC adreslerimiz: IsaAkın#5859 - ByExTReM#6844

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hub sunucu projem var haritalar eksik Discord: Efeturk#1050

DahiAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamın aleyküm, ben Ertuğrul yeni bir sunucu actim sizin bilgilerinize ve yardiminiza ihtiyac duyuyorum gerek tavsiye gerek yapi olarak yardimci olursaniz sevinirim discord nickim:@Ertuğrul#7774
sunucum ise https://**********/Zcq3jm6

Philliptriples

Marangoz
En iyi cevaplar
0
>>Merhabalar Dostlarım Ben [Dual Martial Artist] Grubunun Üyesi Kaan, 18 Yaşında İzmir'de Oturan Bir MC Eklenti(Java/Skript) Geliştiricisiyim.

[Dual Martial Artist] Ekibi Kimdir/Nedir/Ne İşe Yarar?

>> Çocuk Yaşta Tanışmış 2 Arkadaş Tarafından Kurulmuş MC Server Oluşturmak İsteyen Arkadaşlara Yardımcı Olmak,Tecrübelerini Paylaşmak İsteyen 2 Arkadaş Tarafından Oluşturulmuş Bir Oluşumdur.

>>[Dual Martial Artist] Ekibi 1 Geliştirici(Java/Skript) Ve 1 Adet Mimardan Oluşmaktadır.

>>6 Senelik MC Tecrübemiz İle Sizlere Yardım Etmeye Hazırız.

>>Sunucunuzda Yapmak İstediğiniz Sistemlere Ve Buildlere Yardım Edebiliriz Ve Bu Yardım Karşılığında Herhangi Bir Ücret Talep Etmeyiz.

>> Amacımız Yeni Dostlar Edinip, Kendimizi Geliştirmek Ve Yardımcı Olmak.

>>Sizde Bizim İle Çalışıp Eğlenirken Bir Şeyler Başarmak İstiyorsanız Okumaya Devam Ediniz...

[Dual Martial Artist] Ekibinden Yardım Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
>> Tek Yapmanız Gerek Herhangi Mecradan Size Ulaşabileceğimiz Bir Adress(Discord/Skype/Curse/Ts Vb.) Vermeniz.

>>NOT : Okuyup Vakit Ayırdığınız İçin Teşekkür Ederim Umarım Eğlenceli Vakit Geçirebileceğimiz Yeni Dostlar Kazanırız İyi Forumlar Dilerim.

<--------------------------------Güncelleme-------------------------------->
>>Arkadaşlar Aramıza Yeni Bir Üye Katılmıştır.

>>MegaCrafter
>>Java Eklenti Geliştiricisi Olarak Görev Alıcaktır.
>>Kendisine Hoş Geldin Diyoruz .

Eklerseniz sevinirim yakında bir sunucu açıcaktım. Discord = ! SalgamSuyu#1702