Yardım DuckDNS nasıl yapılır?

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bir Sunucu kurdum. İP : 192.168.1.2 Reklam Değil Yardım istiyorum.

DuckDNS olarak nasıl yapabilirim? Bilen varsa Yazabilirmi Yaptım Olmadı. Resimli Olarak Anlatırsa Sevinirim.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
O local internal IP'in, public IP'ni aşağıdan kopyalayıp, 25565 için modem sayfandan (internal IP'inden girebilirsin) port açıp, daha sonrasında bir alan adı/domain/dns yönlendirmesi yapman gerek public IP adresine.

public IP adresi bulma: https://checkip.amazonaws.com/

modem şifreleri: Tüm Modem Şifreleri - Modemlerin Fabrika Çıkışı Şifreleri
(Google'da ilk çıkan sonuç, muhtemelen ya ttnet ya superonline ya da boş şifre, admin, 1234 vesaire olur, veya modemin arkasında yazar)

- port açmayı bilmiyorsanız aynı şekilde youtube'da araştırın

free dns/subdomain: FreeDNS - Free DNS - Dynamic DNS - Static DNS subdomain and domain hosting
(nasıl kullanacağınızı bulmak için youtube'da araştırın)

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O local internal IP'in, public IP'ni aşağıdan kopyalayıp, 25565 için modem sayfandan (internal IP'inden girebilirsin) port açıp, daha sonrasında bir alan adı/domain/dns yönlendirmesi yapman gerek public IP adresine.

public IP adresi bulma: https://checkip.amazonaws.com/

modem şifreleri: Tüm Modem Şifreleri - Modemlerin Fabrika Çıkışı Şifreleri
(Google'da ilk çıkan sonuç, muhtemelen ya ttnet ya superonline ya da boş şifre, admin, 1234 vesaire olur, veya modemin arkasında yazar)

- port açmayı bilmiyorsanız aynı şekilde youtube'da araştırın

free dns/subdomain: FreeDNS - Free DNS - Dynamic DNS - Static DNS subdomain and domain hosting
(nasıl kullanacağınızı bulmak için youtube'da araştırın)
Teşekkür Ederim. <3 Bu arada Beni Hatırladınız mı ? Minecraft'ı açamıyordum. Sorunumu Çözdüm, DriverMAX adlı uygulamadan Driverimi Güncelledim. Sorun Çözüldü