Dünyada Bir İlk Proje ! | Kurabiye Manyaklıgı | Harita 1.12.2

Toni_2003

Koni and Boni
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar bugün sizlere dünyada bir ilk olan haritayı tanıtacağım..
Kurabiye Manyaklıgı:
Oyunumuzda kurabiye bloğunu kırarak (Texture Pack İndirmeniz Gerekli) kurabiye kazanıyorsunuz. Bu kurabiyeler ile markete girerek kurabiye destekleyicileri alıyorsunuz. Ve gelişiyorsunuz..

Bilgi Bölümünün Resmi:

Tabi sıkılmamanız için parkur'da var.. Ama fazla resim olmaması için sadece kolay parkurun resmini koyuyorum:

Şimdi ise marketten bir resim:

Son Olarakta Kazma'lar ve Kurabiye Kazdığımız yeri göstermek istiyorum:

Kurabiye Kazdığımız Yer:

Son Kazma:

Ve parkur ödülü ve zorluk seçme bölümü:

Fazla uzatmadan haritanın linki ve texture pack:
(NOT) Tekrardan yüklediğim için hangisinin texture pack hangisinin harita olduguna tam olarak bakamadım bu yüzden iksinide indiriniz.
1- İndir Kurabiye Manyakligi rar
2- İndir Kurabiye Manyakligi zip
Virüs Totalleri:
1- VirusTotal
2- VirusTotal

Yapımcılar: Toni_2003 & ilkerbey

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12.2'de doku paketini haritanın içine atabiliyosun...

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
önceki versiyonlardada bu özellik vardı fakat textureyi ayrı yüklemenin daha iyi olacağını düşündük çünkü bilgisayarı texture kaldıramayacak insanlar var

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
önceki versiyonlardada bu özellik vardı fakat textureyi ayrı yüklemenin daha iyi olacağını düşündük çünkü bilgisayarı texture kaldıramayacak insanlar var
1.7.2'de böyle bi özellik olduğunu sanmıyorum, doku paketinde 4 png dosyası 1 tane json var böyle bişeyi kaldırmayan bilgisayar mı olur :/

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1.7.2'de böyle bi özellik olduğunu sanmıyorum, doku paketinde 4 png dosyası 1 tane json var böyle bişeyi kaldırmayan bilgisayar mı olur :/
Benim laptopum mc 1.12.2 yi zor kaldırıyordu ayrıca textureyi geliştirmeyi düşünüyorum belki daha fazla şeyde ekleyebilirim şuanda ayrı ilerik versyonlarda duruma göre bakacağım

Toni_2003

Koni and Boni
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir harita olmuş,elinize sağlık..
Teşekkür ederiz. :)

+Güncelleme : Haritayı yüklemek istemeyenler (Üşengeç arkadaşlar ben gibi:) Tek oynamak istemeyenler için bedava bir sunucu açtık toplu halde oynayabilirsiniz merak eden arkadaşlar için :) kurabiye.serv.gs ipimiz sürüm 1.12.2 oynamak isteyenler gelebilir :)

Güncelleme geliyor: Özel güç güncellemesi gelecek.. Kurabiye Manyaklıgı 1.1 (Versiyon 2) yakında gelecektir...

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir şey soracağım neden gamemode 1 de başladım acaba ? Gamemode 1 de mi oynanılıyor yoksa 0 damı ?

BuNickOnDokuzHarfli

Oh, What Fresh Hell Is This?
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba.
Böyle bir harita çıkarmanız hoş olmuş bu fikri hayata geçirmek gibi ama benzeri projeler var zaten http://www.9minecraft.net/cookie-clicker-map/ bunun gibi haritalar vs. vardı.
Onun dışında harita güzele benziyor başarılarınızın devamını dilerim.
İyi Forumlar!

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
haritamızın benzerlerinin olduğunu görmek üzücü benim amacım minecraftta olmayanları türkiyede yada dünyada ilk şeklinde yapmakdır