Yardım Dünyalara Göre Tabda ayrı Tag yapma

ErdemAtay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlıktada belirttiğim gibi böyle bi sorunum var (örn)a dünyasındaki adam vip ama b dünyasına geçince oyuncu olmasını istiyorum ve tagdada böyle gözükmesini istiyorum name tag edit kullanıyorum şimdiden yardım edenler için teşekkür ederim .

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyuncuların farklı dünyalarda farklı yetkilere sahip olmasını istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin.

plugins > groupmanager > worlds dosyasına girin.
Hangi dünyaya farklı yetki atamak istiyorsanız onun adında bir dosya oluşturup worlds dosyasının içine atın.
worlds dosyasında bulunan diğer dünyaların içinden users.yml ve groups.yml dosyalarını kopyalayıp yeni oluşturduğunuz dosyaya atın.
Sonrasında ise yetkileri ayarlayıp sunucunuza reload atın.

Bir sorununuz olursa yazabilirsiniz, iyi forumlar.

ErdemAtay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların farklı dünyalarda farklı yetkilere sahip olmasını istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin.

plugins > groupmanager > worlds dosyasına girin.
Hangi dünyaya farklı yetki atamak istiyorsanız onun adında bir dosya oluşturup worlds dosyasının içine atın.
worlds dosyasında bulunan diğer dünyaların içinden users.yml ve groups.yml dosyalarını kopyalayıp yeni oluşturduğunuz dosyaya atın.
Sonrasında ise yetkileri ayarlayıp sunucunuza reload atın.

Bir sorununuz olursa yazabilirsiniz, iyi forumlar.

Ya yetki değil kastettiğim. taba basınca ve oyuncunun üstünde vip yazıyor ama adam sadice a dünyasında vip. mesela a dünyasında tab da ve üstünde vip yazıyor ama b dübnyasına geçerken o tagların gitmesini istiyorum

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Üstte verdiğim yöntem kalıcı bir yöntem. Bu dediklerin için üstteki yöntemi uygulayabilirsin. Tek giden şey zamanın olur, yetkileri ve tagları baştan ayarlaman gerekir. Uğraşmak istemiyorum diyorsan, var olan yetkiyi dediğin gibi aktarmak istiyorsan kullandığın pluginin gelişmiş ayarlara sahip olması gerekir. Yahut, satın aldığın hosting ile iletişime geçip de halledebilirsin.