dungeon bulma yontemi sadece 1.8

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
malesef bu şekilde dungeon bulmanız tamamen sansa baglı. Spawnerların 16 blok yakınında oyuncu olmadıgında mob spawn olmaz yani calısmazlar. Ama kurtları iskelet farmında afk xp kasmak icin kullanabilirsiniz. (1.8 + sürümlerde )

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sadece 1.8 sürümünde olmuyor diğer 1.5'den 1.8 e kadar oluyor kurt yokmuydu o sürümlerde :)

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurt vardı yine, ama iskeletler size saldırmadıkca kurtlarda agresif olmuyordu. yani bahsedilen şekilde zaten kullanamıyorduk.
1.8 de mob davranısları degisti. artık kurtlar iskelete direk saldırıyor, iskeletlerde kurtlardan kaçıyor, bu sayede basit bir sistemle afk xp farm kurabiliyoruz

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurt vardı yine, ama iskeletler size saldırmadıkca kurtlarda agresif olmuyordu. yani bahsedilen şekilde zaten kullanamıyorduk.
1.8 de mob davranısları degisti. artık kurtlar iskelete direk saldırıyor, iskeletlerde kurtlardan kaçıyor, bu sayede basit bir sistemle afk xp farm kurabiliyoruz
Kurt iskeleti öldürünce bize xp mi geliyor artık yoksa ben mi yanlış anladım :D

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurt iskeleti öldürünce bize xp mi geliyor artık yoksa ben mi yanlış anladım :D
Evet dogru anladınız. 1.8 ve uzeri surumlerde iskelet spawnerina basit bir sistem kurun, altın bi hopper ve sandık koyun, 2 de kurt evcillestirip charınızı afk bırakın, alın size tam otomatik level kasma yöntemi

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet dogru anladınız. 1.8 ve uzeri surumlerde iskelet spawnerina basit bir sistem kurun, altın bi hopper ve sandık koyun, 2 de kurt evcillestirip charınızı afk bırakın, alın size tam otomatik level kasma yöntemi
Bazi swlerde 'spawner kırıcı' adında kazmalar olur onlardan alırsınız 1 spawner bulursunuz sürekli diker cıkartırsınız ve size sürekli lvl gelir bu bazı swlerdeki bir acıktır

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
vanilla minecraftta spwnerlar alınmaz, bahsettiginiz pluginli server olmalı.