dungeoncraft./1.7.2/8GB Ram/42 Kapasite/Moderator Alımı Başlamıştır/FACTION/dungeoncraft.nitrado.net

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bu IP...
Bu blok...
Havada DGN kokusu var.
DGN'in olduğu yerde Ahsitöre oluyor.
Kesinlikle Ahsitöre.

İşte bunu bekliyordum 10 numara 5 yıldız . AHSİTÖRE tabikide meşhur ipler ve portlar .
Birde aksi r910 'u kırmış .

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yalan kardeşim bunu yapğmış olamazsın server aşırı kasıor ve bi admin adını vermiyim bana serverin 3-4 gb olduğunu söyledi 8gb deil dedi

ByHawk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yalan kardeşim bunu yapğmış olamazsın server aşırı kasıor ve bi admin adını vermiyim bana serverin 3-4 gb olduğunu söyledi 8gb deil dedi
Kardeşim yalan falan değil VDS mizdeki özellikler bunlardır İyi Akşamlar iyi Forumlar.[DOUBLEPOST=1414524997,1414524942][/DOUBLEPOST]
Serverin kasmıs olması sebebide şudur VDS Üzerinden birşeyler indiriliyor VDS yi Ben tek MC Sunucusu açmak için almadım Kardeşim Başka oyun Sunucularımda var.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabi artıtrdıysanız son 10 saat içinde ona bir şey demem

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ve bu arada adminleriniz çok saygısız durmadan laf ediolar onlara bir şey sormaktan üşenioruz ben seeveri bıraktım bunu görenler de bırakabilir ben tam 6 saat önce bırakmıştım

ByHawk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ve bu arada adminleriniz çok saygısız durmadan laf ediolar onlara bir şey sormaktan üşenioruz ben seeveri bıraktım bunu görenler de bırakabilir ben tam 6 saat önce bırakmıştım
Kardeşim bu yazını aldım adminlere eğitim vereceğim sorunlarını söylediğin için Teşekkür ederiz.

YoyosorayoII

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim Serverde Adminler Hakaret Yok Biz Userlerimize Elimizden Geldiğince Yardım Ediyoruz.Serveri Kötülemeye gerek yok Lag Sorunu Düzeltildi Pluginden Kaynaklanan bir şey