DUNYADAKI EN SEREFSIZ SUNUCU ! HANELER !

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haneler.nitrado.net serveri benim mctr serverimi nasıl hackeleyebiliyor biri bana açıklayabilir mi ? adamlar serverime girmiş
kendini kurucu yapmış set 0 çekmiş oraya buraya warpları silmiş backup aldım bende biri söylesin bu haneler nasıl sıçtı serverime serverde yetkilide yok

Son düzenleme:

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstanbul siber yaz googleye oradan ihbar et en az 2 gunde cevapın gelir.

İpaddan gönderiyorum yanlış yazarsam özür dilerim.

Keza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanıt göstermeden buraya yazmanız hoş bir şey değil. Paranızı çaldılarsa gerekli mevkilere ihbarınızı yapabilirsiniz.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençler olay şudur. Mesela bi op olan biri vardır sizin yetkliniz. Oradan biri gelip herseyinizi çalmıslar diye mesaj atarlar. Sizde gidersiniz. Konsoldan şifre bakar sizde o sırada o sunucusayken kendini op yapar. Gizlice siz yokken halleder olay budur bana göre yada içeride casus vardır veya konsol hack yapmıştır
yetkili yok maleseft ben diğer suncuulardada şifremi 123123 koyarım güvenlik için

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sunucuda ben demiştim hacklemişler diye daha önceden sunucuya girdiğimde altınlı bi yer var oraya ışınlanıyodu durduk yere sonra öldürüyolardı

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir zaman bir servera girerken diğer hesaplarınızla aynı şifreyle kayıt olmayın.Konsoldan herkesin şifresi gözüküyor sanırım sen sunucundaki şifrenle o adamların sunucusuna kayıt oldun.Geçmiş olsun bu arada şikayet etsende boşa etmiş olursun kimse bu konuyla ilgilenmez.

DehsetVeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SnKaan Dediğin gibi konsoldan da gözüküyor ama pluginlerle ilgilenmeyenleri bilmem ama pluginerler (yada plugins klasörüne girip pluginleri kurcalayanlar) görmüüşlerdir groupmanager bir uzantıya şifreleri vs. kaydediyor ordan bakabilir adam ayarlarsa kendisine yazıda gelebilir. Örn: ( SnKaan adlı oyuncu snkaan123 şifresiyle kayıt oldu.
gibi )

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi senin orda dandik, dandik adminleri alman da hata var. Bende bir server'da admindim ders aldım. Bidaha daha dikkatli olmaya karar verdim. Sen bence tanidiklarini rehber alman gerek veya güvenilir olabileceği kişileri admin, rehber, vs. alman gerekir.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Nitradoyu ara haneler server'ını kapasınlar bir şey yapsınlar.Eğer para kaybın varsa haneler'den para iste vermezlerse dava aç.

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evt ne yazikki böyle olaylar oluyo..
gecen
aragon tekkit serverinde oynuyodum dün bir tane cocuk 10 yaşında serverde dediki mahkemeden kağıt geldi bişi olurmu
ben sordum ona niye geldi filan
cocuk dediki ben bi serveri caldım kendimi op yaptım spawni diktim falan filan
sonrada serveri kapattım
böyle yapmış daha 10 yasındaki cocukun yaptığı şeylere bak !
grubunun adıda BFO muymuş neymiş adını soruyom söyleyemem diyo
:SADASDAS
önleminizi alın gercekten
10 yaşındaki cocuk sw hackleyebiliyosa ..

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Noob stealer'den serverin ipsini ve kendi kullanıcı adını girdikten sonra o serverin admini olabilirsin. Program bende var fakat günceleme istedi,güncelleme işide survey bozuntusundan geçiyo bende güncellemedim.Program artık bir işe yaramıyor...

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir zaman bir servera girerken diğer hesaplarınızla aynı şifreyle kayıt olmayın.Konsoldan herkesin şifresi gözüküyor sanırım sen sunucundaki şifrenle o adamların sunucusuna kayıt oldun.Geçmiş olsun bu arada şikayet etsende boşa etmiş olursun kimse bu konuyla ilgilenmez.
Eğer bu arkadaşın söylediği gibisye crack oynamanın kötü yanları diyebiliriz. Premium serverlerin hiç birinde Auth Me (Login - Register olayını düzenleyen plugin) yoktur

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Geçenlerde bi' sunucuyu hacklemek için ForceOP kullanmıştım. Onu kullanmış olabilir mi o eleman?