1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Dying Light Hikayesi

Konusu 'Hayatta Kalma Oyunları' forumundadır ve Onurcan41 tarafından 13 Şubat 2018 başlatılmıştır.

 1. Onurcan41 Kişiselleştiremediklerinizdenim Süper Editör Özel Üye

  Reklam
  gamer.png
  maxresdefault_59sh.jpg
  Dying Light Hikayesi
  Selam insanlık!
  Bugün sizlerle bir oyun hikayesinin daha içinde olacağız. Elimden geldiğince oyunun hikayesi hakkındaki tüm soru işaretlerini kaldırmaya çalışacağım. Umarım bunu başarır ve konumu okurken eğlenirsiniz.

  Yine Mi Zombi Salgını ?
  Yine bir zombi salgını ile karşı karşıyayız. Bir türlü bu zombi salgınlarından kurtulamadık tabii. Şimdiyse hikayeye yavaş yavaş adım atalım. Ana karakterimiz olan Kyle Crane üyesi olduğu The Global Relief Effort tarafından Harran adlı yere gönderiliyoruz. Bu yere gönderilme sebebimiz Suleiman adlı kişinin bizim üyesi olduğumuz The Global Refiel Effort adlı örgütü Hassan'ın ölümü ile suçluyor. Biz de buraya giderek Harran adlı yerden bazı önemli dosyaları alacağız. Galiba atlama zamanı geldi. Bu dosyalar ile virüsün kaynağını bulmamız gerekiyor. Aşağı indiğimizde üç kişi bizi ellerinde sopalarla karşılıyor. Galiba pek de iyi bir karşılama olmayacak. Bizse adamlar üstümüze yürüyünce silah çekiyoruz. Tabii üçe bir pek de adaletli değil. Adamlar ellerindeki sopalarla kafamıza kafamıza vuruyorlar. Ama biz pes eder miyiz ? Hemen silahımızı çekip birini vuruyoruz ve diğer ikisi kaçıyor. Daha şoku yeni atlattık ama oyun bize pek rahat vermeyecek gibi gözüküyor. Şimdi de bir zombi hızlıca üstümüze geliyor ve biz onu üstümüzden attığımızda bir adam gelip onu öldürüyor. Sonraysa o adamın yanında bir kadın daha geliyor ve uzaklaşmaya çalışıyoruz. Tabii zombiler rahat durur mu ? Onlar da peşimizden geliyorlar. Bir bizi rahat bırakmadılar yani. O sırada zombiler yanımızdaki adamı yakalıyor ama o sırada kadın kapıyı açıyor ve oradan çıkıyoruz. O sırada yürüyecek halimiz kalmıyor tabii. Yanımızdaki kadının adının Jade olduğunu öğreniyoruz. Jade birileriyle iletişime geçiyor. Onlara yanımızdaki adamın yani Amir'in öldüğünü söylüyor. Sonraysa bir odada uyanıyoruz ve karakter artık bizim güzel ellerimize geçiyor. Kısacası artık karakter bizim ve biz yönlendiriyoruz. Unutmadan ekleyelim bu insanları tedavi etmek için antizen adlı bir panzehir mevcut.

  Evet, forum üyeleri bir konumu daha burada noktalıyorum. Umarım konumu okurken eğlenmişsinizdir.
  İyi Forumlar!
   
  HUNTERMAN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş