Yardım E5-2697v2 gibi bir işlemcide bile TPS sorunu.

BlackKpoT

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Çok tuhaf, aklım almıyor, gözüme uyku girmiyor çıldırmak üzereyim. Elimde piyasanın en iyilerinden olan E5-2697v2 işlemcili bir VPS sunucum var. VPS olmasına rağmen 16 GB RAM olmasına rağmen E5 2697 v2 olmasına rağmen ben 85 online da 9 TPS alıyorum.
Timings:

Sunucum Emek Skyblock. Redstone kısıtlaması vb. getirmeyi düşünmüyorum. Türkiye'nin başarılı olan sunucuları buna ihtiyaç duymuyor 200 online sunucuda 19.9 TPS alıyorlar. Çok tuhaf. Plugin paketimdeki en gereksiz eklenti AdvancedBan diyebilirim oda Essentials'ta ban özelliği olduğu için.

Leak hiçbir eklenti bulunmuyor.
TacoSpigot kullanıyorum.
Sunucu açılırken hiçbir eklenti hata vermiyor.
hiçbir skriptim /sk reload attıktan sonra hata vermiyor.
Dediğim gibi en gereksiz eklentim AdvancedBan yani gereksiz bir plugin de yok temel plugin paketi 50 tane plugin var.

Son düzenleme:

Shaity

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yapman gerekenleri sana sırasıyla söyleyeceğim yaparsan yaparsın yapmazsan yapmazsın sana kalmış dostum.

Timings' de gördüğüm kadarıyla çok fazla mob doğuyormuş.

* buraya tıklayarak burada denilenleri yap.
* eğer redstone lag makinası yaptılar ise buraya tıklayıp bu plugini sunucuna kur.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Redstone lag makinası yapmışlar, redstone torch en çok lag yapan blok olarak gözüküyor. Ayrıca üstteki yorumda olduğu gibi çok fazla mob var, onlarında etkisi var.

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok tuhaf, aklım almıyor, gözüme uyku girmiyor çıldırmak üzereyim. Elimde piyasanın en iyilerinden olan E5-2697v2 işlemcili bir VPS sunucum var. VPS olmasına rağmen 16 GB RAM olmasına rağmen E5 2697 v2 olmasına rağmen ben 85 online da 9 TPS alıyorum.
Timings:

Sunucum Emek Skyblock. Redstone kısıtlaması vb. getirmeyi düşünmüyorum. Türkiye'nin başarılı olan sunucuları buna ihtiyaç duymuyor 200 online sunucuda 19.9 TPS alıyorlar. Çok tuhaf. Plugin paketimdeki en gereksiz eklenti AdvancedBan diyebilirim oda Essentials'ta ban özelliği olduğu için.

Leak hiçbir eklenti bulunmuyor.
TacoSpigot kullanıyorum.
Sunucu açılırken hiçbir eklenti hata vermiyor.
hiçbir skriptim /sk reload attıktan sonra hata vermiyor.
Dediğim gibi en gereksiz eklentim AdvancedBan yani gereksiz bir plugin de yok temel plugin paketi 50 tane plugin var.
sorunu çözdünüzmü?