Easy Faction Server Açacam . Warp Önerilenisi İstiyorum

TheLusiwe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Easy Faction Server Açacam . Warp Önerilenisi İstiyorum
Ayrıca , Lapis Yapıyımmı Yapmayımmı ?
Hangi Plugin Paketini Önerirsiniz ??

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Easy faction server, anladığıma göre kolay faction server oluyor.

- Kolay faction server, lapissiz olur mu. (eğer kolay faction server ise).

TheLusiwe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet Kolay Kasılsın herkes P3 Falan Olsun Eventler Çok Olacakta Az Çok Yaptık Ama 5-7 Warp Var Boss Serveri Kastırır Eklesemmi Eklemesemmi Düşünemedim .
Ben Daha Çok İnsanların Ormanda Klan Savaşları Vermesini Daha Çok Severim :D[DOUBLEPOST=1432459258,1432459130][/DOUBLEPOST]
Easy faction server, anladığıma göre kolay faction server oluyor.

- Kolay faction server, lapissiz olur mu. (eğer kolay faction server ise).
Evet Kolay Kasılsın herkes P3 Falan Olsun Eventler Çok Olacakta Az Çok Yaptık Ama 5-7 Warp Var Boss Serveri Kastırır Eklesemmi Eklemesemmi Düşünemedim .
Ben Daha Çok İnsanların Ormanda Klan Savaşları Vermesini Daha Çok Severim :D

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
easy server = herkes p3 ? birde lapis olucak ?. Serverde lapis varsa herkes p4 olur. Bütün günlerini lapis de geçirirler. Arada klan savaşı olur oda büyükler arasında çünkü küçükler warp ormandan bayaaa uzağı evlerini yapıyor.

TheLusiwe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
easy server = herkes p3 ? birde lapis olucak ?. Serverde lapis varsa herkes p4 olur. Bütün günlerini lapis de geçirirler. Arada klan savaşı olur oda büyükler arasında çünkü küçükler warp ormandan bayaaa uzağı evlerini yapıyor.
Benimde Amacım herkes Yakalış 4 Günde p4 Kasıp (hergün 1-5 saat oynadıklarını sayarsak) hıc sıkadan klan savaşında öldükten sonra çapa gösterip tekrar p4 kasmaları ve p5 - p6 setleri viplere verecem serverin ilerleyebilmeleri için
NOT: WARP Önerirseniz daha Yardımcı Olursunuz[DOUBLEPOST=1432459775,1432459702][/DOUBLEPOST]Ayrıca Lapisi 50x50 Yaptık İstedikleri Kadar Dursunlar Bitmez :D

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimde Amacım herkes Yakalış 4 Günde p4 Kasıp (hergün 1-5 saat oynadıklarını sayarsak) hıc sıkadan klan savaşında öldükten sonra çapa gösterip tekrar p4 kasmaları ve p5 - p6 setleri viplere verecem serverin ilerleyebilmeleri için
NOT: WARP Önerirseniz daha Yardımcı Olursunuz
4 günde p4 :D Pardon ama kim de görülmüş günde 1 saat oynandığı minecraftın :D Adamlar 1-2 saatte p4 kasıyor ?

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapisi kaça sattırıyorsunuz ? Birde wapların adını yazarsan yardımcı olabilirim. Olan warpların adını yani