EBB Group Minecraft - Lapissiz FACTİON eğlence - Araba / Uyku / Susuzluk Sistemi

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucu adresi: 46.20.1.66:1127
Hakkımızda
2013 yılından itibaren farklı oyunlarda , değişik isimlerde sunduğumuz hizmeti kalıcı olarak bir çatı altında toplamaya çalışıyoruz.Yegane amacımız Türkiye'deki lapisli sunucu kavramını elimizden geldiğince aza indirgemelerini sağlamak.Yenilikçi bir kafa tarzıyla hareket ederek oyuncuları sıkmayan , nezih bir arkadaşlık kurabileceğiniz iyi vakit geçirebileceğiniz bir sunucu tasarlamak.Bunu yaptıkmı bilinmez , zamanla yapılanlar , yapılmayanları aratacak ve beta sürüm bitiminde tam anlamıyla sunucumuz oturmuş olucaktır.Adminlerin yaş ortalamasının belirli bir seviyeden yüksek olması , sunucudaki adalet gibi birçok kavramı dengelemede yardımcı olacak haksızlığa yer vermemek için çalışmalar sürdürecektir.
Sunucudaki Amaç
Zor şartlar altında açlık , susuzluk ve hatta yaralanmalara karşı başkalarına karşı ayakta durabilmek ve hatta savunma durumundan çıkıp saldırıcı bir politika izleyerek sunucudaki klanlara karşı ezici güçle hükmetmek!
"Bunu yapmak çok kolay olmasada imkansız değil."
Ayrıca bunlar olurken kurduğunuz ekibinizle (klan) turnuvalara katılabilir,kendinizi oradada kanıtlayabilirsiniz. Klan turnuvaları yapılırken turnuvalar diğer oyuncular tarafındanda izlenilsin diye Twitch üzerinden canlı yayın yapılacak , bu sayede turnuvalardaki hem zevk , hemde tecrübeler artacak.
Sistemler
Sistemler bölümü güncellenecektir.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçek faction bu değil. Fakat gerçekten harika gözüküyor, mimarisinden sistemlerine kadar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumunuz için teşekkürler.Gerçek bir faction Türkiye'de faction adı altında bulunan platformlardan çok uzak.Onun için bu sunucuyu alıştırma gibi düşünelim. :)
Ayrıca, şuanda paylaştığımız harita v.1 sürümünde gelicek olan map. Şuanda builderımız tarafından son eksikleri tamamlanıyor.

I_LOVE_HARVEYS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel ve eğlenceli bir sunucu.
Farklı düşünmenizi sevdim faction'a farklı bakış açışı getirmişsiniz.

Alpreren

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
rpg servere benziyor genede düşünce güzel

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Thirst ve Disease Pluginleri yaygınlaşıyor.. Güzel.. :D Tabi benim sunucumda 5 ay önce hastalık mesajlarını göremediği için oyuncular şikayetçiydi.Hangi Hastalığa Yakalandım diye bağırıyorlardı. Sahibiyle konuştum 5 dolarda bağış yaptım -_-.. Action Bar desteği ekleyecek inşallah..
Lapissiz açmanızda cesaret.. Tebrik ederim..
Şunuda eklemenizi tavsiye ederim...
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/tent/
Bol şans..

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Daha çok rpg temelli bir tema ve hocam ben buna bayıldım! Tebrik ederim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmmmmmmmmm bir parça koku aldım :)

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilişimle ilgili olan bir sıkıntımızdan dolayı her sabah kayıttan sonra sunucumuz kapalı gözüküyor bugün bu sorunu halledeceğim. Şuanda sunucumuz aktif. Bu durumdan dolayı üzgünüm. @KralSoykan @Neria[DOUBLEPOST=1439287277,1439287146][/DOUBLEPOST]Güzel yorumlarınız için teşekkürler! Öneride bulunduğunuz her şey bizi dahada ilerlememizde olanak sağlıyor. Gün içerisinde bütün önerilerinizi tamamlamaya çalışacağım ayrı ayrı teşekkür ederek post kasmak istemediğim için bir durum altında birden fazla kişiye teşekkürlerimi sunmak istedim.
@bydemir06 birde görev sistemi ekleyebilseydik.. :D

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilişimle ilgili olan bir sıkıntımızdan dolayı her sabah kayıttan sonra sunucumuz kapalı gözüküyor bugün bu sorunu halledeceğim. Şuanda sunucumuz aktif. Bu durumdan dolayı üzgünüm. @KralSoykan @Neria[DOUBLEPOST=1439287277,1439287146][/DOUBLEPOST]Güzel yorumlarınız için teşekkürler! Öneride bulunduğunuz her şey bizi dahada ilerlememizde olanak sağlıyor. Gün içerisinde bütün önerilerinizi tamamlamaya çalışacağım ayrı ayrı teşekkür ederek post kasmak istemediğim için bir durum altında birden fazla kişiye teşekkürlerimi sunmak istedim.
@bydemir06 birde görev sistemi ekleyebilseydik.. :D
biz skript ile yaptık sizde öyle yapın :)

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapissiz Server=Candır
Lapis=Ölme Sebebidir

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda değişik bir hava seziyorum, arkadaşın dediği gibi lapissiz server açmak cesaret ister. Bütün verdiğin paranın %80 olarak çöpe gitmesi de söz konusu, %20 olarak kat kat kazanman da söz konusu. Bundan önce bir KitPVP maceran oldu, alıntı harita ve eklentiler yüzünden pek ayakta kalamadı. Bunda başarılar dilerim.