Eclipse İle Minecraft Plugin Kodlamayı Öğretecek Arkadaş

CreepyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Java Bölümü - Forum Gamer

Merhaba değerli dostlarım! Son zamanlar da Java'ya aşırı fazla merak saldım. Artık kendi eklentilerimi
kodlamak istiyordum ve internet aracılığıyla YouTube da video izleyerek gelişemediğimi anladım.
Çok az Türkçe video çeken arkadaşımız var, sayısı az yani. Bana konuşarak yapmamı söyleyecek
ve yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır?
Gerçekten öğrenmeye aç bir insanım, lütfen beni geliştirecek birileri lazım. (Yaşım 17.)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
20-25 kişilik kod yazan arkadaşlarımın bulunduğu bir Discord sunucusunda bulunuyorum. İstersen sunucuya gelerek takıldığın her türlü yer hakkında yardım alabilirsin. Böylece aramıza yeni bir kişi katılmış olur. Gelmek istersen özel mesaj kutum açık :şapka:

Sunucu herkese açık değil

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
java konusunda uzman sayılırım 9 seneye yakındır uğraşıyorum yardımcı olurum sorularına.
dc adresim portlek#2826

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İngilizce öğren derken şaka yapmıyorduk biz. Üstelik üşengeç bir arkadaşa benziyorsun, İngilizce öğrenmeye üşenip direkt Java geçmeyi kaldırabilecek misin?

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Java Bölümü - Forum Gamer

Merhaba değerli dostlarım! Son zamanlar da Java'ya aşırı fazla merak saldım. Artık kendi eklentilerimi
kodlamak istiyordum ve internet aracılığıyla YouTube da video izleyerek gelişemediğimi anladım.
Çok az Türkçe video çeken arkadaşımız var, sayısı az yani. Bana konuşarak yapmamı söyleyecek
ve yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır?
Gerçekten öğrenmeye aç bir insanım, lütfen beni geliştirecek birileri lazım. (Yaşım 17.)
İngilizce ile başla.