--{-EcoNW-}--| 1.8x OpSky| Spawner'ler | Lord'lar | Hologramlı Sohebet | İs Top Yarışı! |

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Oyuncu kapatisesi: 30 /ARTACAK\
Ram: 1512 /ARTACAK\
TPS DEĞERLERİ: 20.00 | 19.895 | 17.056 | Lag oranı %5 - 6 |
İP : EcoNetwork.Rabisu.Com
Yakında HUB.

Bizim amacımız sizlere kaliteli,hilesiz oynamaya değer eğlenceli bir sunucu ortaya
Çıkarmaktı.Bu yolda bize destek olan oyuncularımıza sonsuz teşekkürler..

Nedenmi biz? Çünkü ; Biz kendi isteğimiz değil oyuncularımızın isteğine göre
hareket eden yenilikçi bir skyblock sunucusuyuz.

Sunucu Sahibi,Yönetici - Axces

Admin,Pluginer,Mimar - TheSkidKid

Moderatör,Mimar - EzelBayraktar

1 - Kitler - /adakit /anahtaral /kit hediye
2 - Adafly
3 - Jackpot
4 - Görev - ÇOKK YAKINDA!
5 - Özel ada
6 - ÇılgınTarım - ÇOKKKK YAKINDA!
7 - Otomatik event
8 - Lord lar
9 - Hologramlı Sohbet
Daha fazlası için sunucumuza bekleriz :)

Not - Spawn hariç her warp bize aittir en yakın zamanda spawn güncellenecektir.
Spawn:

Arena:

Pasifmob:

Özel ADA:

Sunucumuzda tek eksik var oda sensin :)

Açılış eventi 18:30'da kaçırmayın derim :)

sametkc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server bu gün tekrarmı açılacaktır

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam.. Bugün için'de neler yaptık?
- Rütbe sistemi sorunluydu düzeltmiş bulunmaktayız..!
- Markette renkli cam yoktu çok ısrar etmiştiniz..! /sanalamrket oluşturduk! İçinde camlar var :)
- O'çok istediğiniz spawnerci açıldı! /warp spawnerci,/warp spawnerdükkan şeklinde ulaşabilirsiniz..!
İyi oyunlar İyi Forumlar...!

Adadan düşünce olme bagı giderildi! -Aktif-

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
kardeşim ilk öncelikle başarılar dilerim ben şöyle düşünüyorum hub hakkında ya ilk önce hub ac sw yi açarken yada hiç açma benim bakış açım bu tabi çünki ben sonradan hub yapmaya çalıştım sw yi biraz sunucu karıştı tabi bu bide senin yada pluginer in bilgisine bağlı umarım hub da yaparsın ama sw nin karışmamasına dikkat et :) ve bu arada umarım ban sebebi değildir tam bilmiyorum ama rabisu almanya vds lerde kampanya yapıyor 120tl lik 8gb vds yi şuanda 75tl ye veriyor ve hep 75tl ödeyeceksin şimdi alırsan bana böyle dendi en azından bi düşün hub yapacaksan (not:kapmanya bitmişde olabilir siz okurken )
He bu arada o TheSkidKid e dikkat et işine gelmediği zaman kurucu fln tanımıyor atarlanıyor sövebiliyor kurucuya ve ne yapacağı sinirlenin ce pek belli olmuyor ona göre benim sunucumda yetkiliydi ve plugin den pek anlamıyor bu arada iyi günler skript den az çok belki anlıyor benden sana tavsiye bana inanıp inanmaman sana kalmış.

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim ilk öncelikle başarılar dilerim ben şöyle düşünüyorum hub hakkında ya ilk önce hub ac sw yi açarken yada hiç açma benim bakış açım bu tabi çünki ben sonradan hub yapmaya çalıştım sw yi biraz sunucu karıştı tabi bu bide senin yada pluginer in bilgisine bağlı umarım hub da yaparsın ama sw nin karışmamasına dikkat et :) ve bu arada umarım ban sebebi değildir tam bilmiyorum ama rabisu almanya vds lerde kampanya yapıyor 120tl lik 8gb vds yi şuanda 75tl ye veriyor ve hep 75tl ödeyeceksin şimdi alırsan bana böyle dendi en azından bi düşün hub yapacaksan (not:kapmanya bitmişde olabilir siz okurken )
He bu arada o TheSkidKid e dikkat et işine gelmediği zaman kurucu fln tanımıyor atarlanıyor sövebiliyor kurucuya ve ne yapacağı sinirlenin ce pek belli olmuyor ona göre benim sunucumda yetkiliydi ve plugin den pek anlamıyor bu arada iyi günler skript den az çok belki anlıyor benden sana tavsiye bana inanıp inanmaman sana kalmış.
Yorum için teşekkür ederiz.. Hub dedimiz olay şu anda bungerecord ile olmayacak. 2. sunucu kiralayıp emek hard skyblock yapıcağız geliştikçe bungercord ekliyeceğiz.

Sunucuya ne oldu?
- Öncelikle dediğimiz gibi ram ve slot takviyesi yapmaktayız..
- En geç sunucu yarın 13:30 da açılacaktır
- Her şey sizin için :)

TheSkidKid dediğin benim ? Ve bana güvenip paneli bire verdi verdiğim emekten dolayı yönetitagı da verdi? Demekki sorun sizde.Ve plugidnen anlamıyo dediğin kişi sunucu için plugin yazdı .)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Yorum için teşekkür ederiz.. Hub dedimiz olay şu anda bungerecord ile olmayacak. 2. sunucu kiralayıp emek hard skyblock yapıcağız geliştikçe bungercord ekliyeceğiz.

Sunucuya ne oldu?
- Öncelikle dediğimiz gibi ram ve slot takviyesi yapmaktayız..
- En geç sunucu yarın 13:30 da açılacaktır
- Her şey sizin için :)

TheSkidKid dediğin benim ? Ve bana güvenip paneli bire verdi verdiğim emekten dolayı yönetitagı da verdi? Demekki sorun sizde.Ve plugidnen anlamıyo dediğin kişi sunucu için plugin yazdı .)
Eminim öyledir Anlıyorsun dur şu plugin i edit le demiştim de bozmuştun daha beter eklediğin tüm SK ları netden bulmuştum daha ne diyeyim :)) ve aldığım yetkililere ana bacı dümdüz giren ben değildim. İstedini yazabilirsin geri dönüş yapmayacağım benden bu kadar.

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eminim öyledir Anlıyorsun dur şu plugin i edit le demiştim de bozmuştun daha beter eklediğin tüm SK ları netden bulmuştum daha ne diyeyim :)) ve aldığım yetkililere ana bacı dümdüz giren ben değildim. İstedini yazabilirsin geri dönüş yapmayacağım benden bu kadar.
Neden bu kadar komik olma gereği duyuyorsun :)