Efsane browser - Vivaldi

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Daha önce farketmeden foruma tanıttığım Torch Browser'ın sorun çıkarmasından sonra yeni tarayıcı arayışına girdim ve Maxthon gibi farklı tarayıcılar denedikten sonra Vivaldi'yi buldum. Uzantısı yok fakat arayüzü ve hızı sebebiyle kullanıyorum. Dedim niye önermeyeyim.

Şöyle hoş bir arayüzü var;

İsterseniz sekmeleri şu şekilde gösterebiliyorsunuz, böyle kalabiliyor;

Sol tarafta da küçük bir çubuğumuz var fakat resim atma gereği duymuyorum, zaten sol alt köşedeki tuşla kapattım.
Sekmelerin kendine has renkleri oluyor, bunları kendisi ayarlamıyor tabii ki, sayfalarla bağdaşmış renklere bürünüyor. Mesela hizliresim.com'da yeşil olurken facebook'ta mavi oluyor. Şöyle bir resim koyalım;

Sayfa yükleme hızı size yavaş gelebilir, fakat diğer browserlar sayfayı yavaş yavaş yüklerken bu arkadaşımız sizi bekletiyor ve tamamen yüklendiğinde açıyor, sayfanın kullanılabilir duruma geleceği zamanı ölçtüğünüzde diğerlerinin daha yavaş olduğunu görürsünüz.

Not; Para almadım.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bugün Google Chrome bana kafayı yedirmişti, arıyordum böyle bir şey. İyi denk geldi sağol.

Düzenleme: Yalnız şu an Vivaldi tarayıcıdan giriyorum bayağı iyimiş. Biraz yavaş yüklüyor ama bana Google Chrome'dan daha iyi geldi.

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bununda Torrent'i Varmı :p

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelmiş .s Bu arada Torch Browser da virüs vardı .s

Adragos