Efsanenin Devamı.. [jail_patos_v2

gebzelicreates

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Haritanın İsimi: Jail_Patos_V2
Haritanın Yapımcısı:
GebzeLi -creates

Açıklama;

Merhabalar, son 1 haftadır efsane jailbreak haritalarından birisi olan jail_patos haritasının v2 olarak devamı olan harita oluşturmaktaydım..
Bir hafta boyunca tamamıyla jail_patos haritasının çizimini zihnimde oluşturarak çizdiğim bu haritamı sizlere sunuyorum..

Yaklaşık 10 yıllık harita olan jail_patos haritasında gerek hatalar, gerek texturelerde kalitesizlik, gerekse oyunların çok az olması nedeniyle v2 serisi olan jail_patos_v2 haritasını oluşturmayı karar aldım, şimdi sizlere sunuyorum..

Öncelikle şunu belirteyim.. jail_patos haritası kesinlikle bana ait değildir, harita bizzat ExceLds adlı mapper'a aittir..

ExceLds den kendi haritasının v2 haritasını çıkarmak nedeni ile izin almak için maalesef iletişim kuramadım, eğer bu konuyu görüyorsa hatalarım için kusuruma bakmasın..

Haritanın v1 sürümü ExceLds e ait olduğunu harita içerisinde pano olarak belirttim..

Harita tüm sunucularda oynanabilir.
Herhangi bir bug, hata veya sorunlar ile karşılaşırsanız, facebook sayfamız ile iletişime geçiniz.
Bu harita hiçbir kar amacı ile oluşturulmamış, efsanevi haritayı tekrardan canlandırmak amacı ile oluşturulmuştur.

Haritanın yapımcısı kendim, GebzeLi dir.

Haritanın başka isimlerde kullanılması veya başka sunucularınmış gibi kullanılması sonucu yasal işlemler başlatılacaktır..

Haritadan Kareler:

Bu Harita Valve Hammer Editor ile yapılmıştır.

Haritayı indirmek için; jail_patos_v2

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
güzelmiş sunucuda kullanmayı düşünüryeah

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğendim güzel olmuş burda çok güzel anılarımız vardı