Eğitim Sistemi

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence mizah sahibi olmak önemli bir şey. Ve beğenileri neden bu kadar abartıyorsunuz ki?
Valla sosyal medyada gezinirken tamamiyle alakasız paylaşımlarda dahi bu tür yazıları görünce bunun mizah değilde işin şeyini çıkarmak olarak görüyorum beğeni konusuna gelirsek türk milleti sıkılmadan bu tür şeyleri beğenmeye gülmeye devam ediyor gerçi böyle saçma yorumlarda bulunmalarını artık normal görüyorum sonuçta Türkiye yetenek kıtlığı sıralamasında 4.sıraya girmiş %63 oranla ancak mizah yaparız zaten :)

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Valla sosyal medyada gezinirken tamamiyle alakasız paylaşımlarda dahi bu tür yazıları görünce bunun mizah değilde işin şeyini çıkarmak olarak görüyorum beğeni konusuna gelirsek türk milleti sıkılmadan bu tür şeyleri beğenmeye gülmeye devam ediyor gerçi böyle saçma yorumlarda bulunmalarını artık normal görüyorum sonuçta Türkiye yetenek kıtlığı sıralamasında 4.sıraya girmiş %63 oranla ancak mizah yaparız zaten :)

Bu grafiğin ne kadar saçma ve sahte olduğunun farkında mısın? Mizah duygusu için akıl lazımdır ve herkeste bunlardan olmaz. Türkiye'de ki herkes akıllı demiyorum ama çok küçümsüyorsunuz bu ülkeyi.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu grafiğin ne kadar saçma ve sahte olduğunun farkında mısın? Mizah duygusu için akıl lazımdır ve herkeste bunlardan olmaz. Türkiye'de ki herkes akıllı demiyorum ama çok küçümsüyorsunuz bu ülkeyi.
Grafik tabikide okadar gerçekci değil fakat benim ülkemi küçümsediğim falanda yok günlük yaşantımda okulda gördüğüm insanlar ve semtimde bulunan kişilerin davranış ve konuşmalarından yola çıkarak böyle bir sonuç ortaya attım yoksa tabikide ülkemi küçümseyecek halim yok ama olmayan şeyide var gibi gösterecekde değilim. Okul kısmını örnek nekadar örnek versemde benim yazdıklarımı anlamak istemedikten sonra okunsada anlayamaz okuyan kişi aklı başında birisi meslek lisesinde 1 2 sene geçirsin bakalım.