Eğitimde TorpiLL!

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanları kandıracağına az çalışsaydın belki 11. olurdun bu sefer cidden torpil var derdin

Vasen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sönmez dayı usulü:
  • İlk önce eğer yakışıklıysan (yani varsa birşeyler) okulun direkt müdürünün kızına gidiyorsun. Sürekli onunla ilgileniyorsun ama bu adım tehlikeli bir adım. Babası duyarsa 33. değil sonuncu bile olamayabilirsin. Tamam sevgili olduysan 2. oldun bil. :)
  • 1. yöntem olmadıysa erkek arkadaşlar edin. Çevre yap. Zaten gerisi gelir. :)
  • Hiçbiri olmadıysa çalış, 11. olursun. :) İlk 10 torpilli, tamam, 33. lük nedir ? Biraz daha çalış...
İyi forumlar. :)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Belki de yanlış düşünüyorsun. Dereceye girenler, gerçekten de başarılı öğrencilerse? Bunu da düşünmek lazım tabii. Diğer sınavlardaki yaptığı başarılarına göre yargılaman gerekiyor. Örneğin, ben de elimden geldiğince çalışıyorum ve 16. oluyorum. Benden haftada/günde 1 soru fazla çözen; 15. oluyor. Sen de daha fazla çalışıp, onları geçmelisin. Daha Milli Eğitim Bakanı'nın çocuğu bile TEOG'da kötü bir başarı elde ediyorsa ve ona torpil geçilmiyorsa, Okul Müdürü'de geçirmez, diye düşünüyorum.